Galaktikosi bolji od Leotara s 3:2 u prvoj utakmici 1/8 finala KUP-a BiH

Sinoć su malonogometaši Galaktikosa savladali KMF Leotar iz Trebinja s 3:2, u okviru prve utakmice 1/8 finala futsal KUP-a BiH.
Leotar dolazi iz brze kontre u vodstvo od 1:0 pogotkom M. Vice u 9. minuti susreta, a Galaktikosi u posljednjoj minuti izjednjačuju 1:1 pogotkom Puščula.
Na samom početku prvog poluvremena, u 21. minuti, Leotar ponovo dolazi u vodstvo od 2:1 pogotkom M. Vukanovića. M. Sadiković pogotkom u 24. minuti izjednjačuje, da bi samo tri minute poslije postigao i vodeći pogodak za 3:2, što se na kraju ispostavilo i pobjedonosnim pogotkom.
Uzvratni susret se igra 08. februara u Trebinju.

MNK Galaktikosi – KMF Leotar 3:2 (1:1)

MNK Galaktikosi: Melher Goran, Čabaravdić Amar, Hodžić Adnan, Krajišnik Dženan, Sadiković Muamer, Salčinović Mirsad, Bešlić Belmin, Kahriman Armin, Mehanović Fijad, Alihodžić Abduselam, Puščul Elmir i Kozina Mato.

KMF Leotar: Sulaver Srđan, Andrić Savo, Vukanović Mitar, Cimirot Milorad, Vico Miljan, Todorović, Miladinović Goran, Lojović Aleksa, Stević Minja i Milović Aleksa.