Mladi nogometaši Visporta osvojili Mini Maxi ligu u obje konkurencije

Ovogodišnja Mini Maxi liga koja se igrala tokom zimske pauze na Palama u potpunosti je pripala mladim nadama NK Visport iz Visokog, koje su u obje selekcije osvojile ovu ligu, a kod pionira za najboljeg igrača Zimske lige je izabran član Visporta Vlatko Pramčeski. Danas su odigrane finalne utakmice, a na teren su prvo izašle ekipe pionira. U susretu protiv domaće ekipe Olimp Pale niti jednog trenutka nije bilo neizvjesnosti i rezultatom 3:0 u korist Visporta završen je prvi finalni meč, a Visport je osvojio ligu sa 27 postignutih i svega 3 primljena gola. Veliku neizvjesnost je donijela finalna utakmica predpionira u kojoj su se mladi nogometaši Visporta sastali sa ekipom ŠF Winer. Nakon 0:3 u prvom poluvremenu, drugi dio igre je donio sjajnu igru visočkih nogometaša i nova tri pogotka, ali ovaj put u mreži Winera, te se nakon regularnih 3:3 pristupilo izvođenju penala u kojem su spretniji i sretniji bili nogometaši Visporta, a za najboljeg golmana ove lige proglašen je Amar Sirćo. Redakcija Visoko.co.ba koristi ovu priliku da čestita mladim nogometašima Visporta na novim sportskim uspjesima, a želimo im i mnogo sreće u nastavku takmičenja u Omladinskoj nogometnoj ligi ZDK čiji proljetni dio uskoro počinje.