Kosmos poražen od Borca iz Tetova u okviru Kantonalne lige ZDK

FC Kosmos je u svojoj debitantskoj utakmici u okviru Kantonalne lige ZDK poražen od Borca iz Tetova s 2:1 (1:1).
FC Kosmos je poveo u 27. min preko Eldina Bešlića za vodstvo od 1:0, ali samo 12. min kasnije gosti preko Amira Skomorca poravnavaju rezultat na 1:1.
U drugom poluvremenu FC Kosmos napada i pravi nekoliko izglednih prilika, ali igrači Kosmosa su bili neprecizni. Iz kontra napada Borac dolazi u vodstvo od 2:1 ponovo preko Amira Skomorca u 63. min susreta što se na kraju ispostavilo i konačnim ishodom susreta. Utakmica je završena bez ijednog kartona.
U narednom kolu FC Kosmos će biti slobodan, budući da je NK Nemila odustao od takmičenja, tako da će FC Kosmos u 3. kolo na domaćem terenu ugostiti Proleter, dok će Borac u 2. kolu na gostovanje u Kosovu protiv Visa.

Za detaljnije KLIKNI!

www.magazinplus.eu