RK Bosna Visoko poražena od Krivaje u Zavidovićima 29:23

U okviru 15. kola Premijer lige BiH za rukometaše sinoć su u Sportskoj dvorani u Zavidovićima utakmicu odigrali Krvaja i Bosna iz Visokog. Visočka ekipa je samo na početku utakmice pružala otpor domaćoj ekipi Krivaje. Ekipa Krivaje je povela u 6. minuti i vodila sve do kraja utakmice. Na poluvrijeme se otišlo rezultatom 15:12. I u drugom dijelu utakmice ista priča, ekipa Krivaje je ponovo dominirala zahvaljujući sjajnim odbranama bivšeg reprezentativnog golmana Adnana Šabanovića i tako došla do pobjede rezultatom 29:23. Kod domaće ekipe najbolji je bio Benjamin Čičkušić sa 9 golova, dok je golman Adnan Šabanović imao 21 odbranu. Kod visočke ekipe najbolji su bili Kenan Duraković sa 7, te Kerim Čabaravdić sa 5 postignutih golova, dok je Enes Sirćo imao 20 odbrana na golu. U narednom kolu Krivaja gostuje u Mostaru kod ekipe Zrinjskog, dok Bosna u Visokom dočekuje ekipu Gračanice.