NK Bosna: Bosna je iznad svih nas

Kako je ostalo jos manje od 13 dana do velikog derbija izmedžu našeg voljenog kluba NK Bosna i FK Tošk Tešanj na adresu našeg nogometnog kluba je došlo saopštenje od naših bivših igraća koji trenutno svolj hljeb zarađuju izvan prostora BiH.

Ovom prilikom pozivamo sve istinske ljubitelje i simpatizere NK Bosna Visoko, a posebno popularne Demone da dodžu i podrže naš nogometni klub NK Bosna Visoko, koji vodi bitku za ulazak u federalnu ligu. NK Bosna je u periodu od dvije godine unazad uradio mnogo toga i sada mu je najpotrebnija pomoć naših navijača koji znaju i prepoznaju kvalitetan rad i mi ih ovim putem pozivamo da podrže našu Bosnu jer Bosna je iznad svih nas.
Uprava kluba se zahvaljuje na ovoj za nas veoma bitnoj moralnoj podršci i također pomenutim igračima se zahvaljuje što su u prethodnom periodu podržali rad ovog upravnog odbora i pokazali veliku ljubav prema voljenom klubu.

NK Bosna