Elvedina Muzaferija skijala šest utrka u prethodna dva vikenda

Skijaška sezona se bliži kraju, a Elvedina ima sve više utrka. Prethodna dva vikenda Elvedina je provela u Italiji gdje je odvezla 6 utrka. Dva puta super g (hrvatski kup) gdje je završila na 2. i 3. mjestu. Zatim veleslalom (hrvtski kup) 3. mjesto i slalom također hrvatski kup 2. mjesto.

Elvedina se preselila na drugo skijalište gdje se održao poznati 54° Trofeo Topolino
Gdje je nastupalo 42 države svijeta sa preko 400 takmičara u dobi od 12-15 godina. Prvo su vozili slalom, Elvedina je zauzela soldino 12 mjesto. A iza nje su ostale još 64 takmičarke iz mnogo razvijenijih skijaških država. Drugi dan su vozili veleslalom gdje Elvedina nije završila prvu voznju. Sljedeći vikend će se održati finale hrvatkog kupa na skijalištu Platak kod Rijeke.