26. kolo Druge lige F BiH Centar: Bosna se kockala s Azotom

Bosna se kockala s Azotom, TOŠK pregazio Mladost

Bosna i TOŠK nastavljaju utrku za plasman u Prvu ligu Federacije BiH.
Bosna je u Visokom s 3:2 savladala ekipu Azota.
Nakon što je prvo poluvrijeme završilo bez golova, u nastavku ih je postignuto čak pet.
Povela je Bosna u 52. minuti preko Čabaravdića, da bi zatim s dva gola Alem Plakalo povećao prednost na 3:0.
Domaći igrači se potom opuštaju, a to gosti koriste. Golovima Korde i Delića dolaze do 3:2, ali do kraja meča nisu uspjeli da dođu do jednog boda.
TOŠK je u Tešnju bez većih problema savladao Mladost iz Župče s 5:0.
Golom Hasanbašića domaći tim je poveo nakon 18. minuta igre, da bi Sadin Bašić u 34. minuti povećao prednost na 2:0, što je bio rezultat nakon prvih 45 minuta.
Nastavak donosi još tri gola u mreži gostiju. Hankić je u 51. minuti pogodio za 3:0, zatim deset minuta kasnije Bašić drugim golom danas povećava na 4:0, da bi Suljić s penala u 78. minuti postavio konačan rezultat susreta od 5:0.