INTEGRAL-ELEKTRO DOO Visoko pomaže omladinske selekcije RK Bosna Visoko

Još jedna firma iz Visokog je prepoznala rad koordinacionog odbora RK ”Bosna” Visoko koji vodi brigu oko omladinskih selekcija RK ”Bosna” Visoko. Firma INTEGRAL-ELEKTRO DOO Visoko odlučila je da pruži finansijsku podršku za stvaranje što boljih uslova u radu sa omladinskim selekcijama RK ”Bosna” Visoko.

Član koordinacionog odbora Almedin Babić:

“Velika nam je čast i zadovoljstvo da mozemo upoznati visočku javnost da smo potpisali ugovor sa firmom INTEGRAL-ELEKTRO DOO Visoko koja je prepoznala naš rad i ista je odlučila da nam pruži finansijsku podršku u našem radu koja će nam biti od velike pomoći kako bi mogli da realizujemo naše zacrtane projekte. Ovom prilikom se zahvaljujem gosp. Šabanović Edinu direktoru prodaje i marketinga firme INTEGRAL-ELEKTRO DOO Visoko na ukazanom povjerenju sa nadom da će naša saradnja biti dugog vijeka i da ćemo zajedno biti pokretači i stvaraoci jake RK ”Bosna” Visoko”.

Direktor prodaje i marketinga gosp. Edin Šabanović:

“Firma INTEGRAL-ELEKTRO DOO Visoko je prepoznala rad ljudi koji vode brigu o omladinskim selekcijama RK ”Bosna” Visoko i odlučila je da pruži finansijsku pomoć kako bi se obezbjedili maksimalni uslovi za napredak mladih rukometaša. Sigurno da je meni kao bivšem rukometašu i članu RK ”Bosna” Visoko velika čast i zadovoljstvo što mogu da pomognem i dam svoj doprinos u realizaciji projekata sa kojima su me upoznali ljudi iz koordinacionog odbora RK ”Bosna” Visoko. Nadam se da je ovo početak naše duge saradnje i da ćemo zajedno uspjeti da vratimo RK ”Bosna” Visoko na stare staze slave i sigurno da mi u firmi INTEGRAL-ELEKTOR DOO Visoko želimo da budemo sudionici stvaranja jake RK ”Bosna” Visoko, jer svi znamo da je RK ”Bosna” Visoko jedan od brendova po kojem je naš grad Visoko nadaleko poznat. Ja ću iskoristiti ovu priliku da pozovem i sve ostale privredne subjekte općine Visoko da se uključe u ovu akciju stvaranja jake RK ”Bosna” Visoko i da daju podršku ovim ljudima koji vrijedno rade kako bi našoj djeci obezbjedili maksimalne uslove za njihovo daljnje rukometno napredovanje”.

Iz koordinacionog odbora poručuju da će i dalje o svim aktivnostima upoznavati visočku javnost.

VI-net Visoko