Sjajan početak sezone visočke Bosne: Čapljina – Bosna 0:3

Nogometaši visočke Bosne savladali su kao gosti Čapljinu s 3:0 u susretu prvog kola Prve lige Federacije BiH.

Odličnom igrom, posebno u drugom poluvremenu, tim iz Visokog je stigao do tri boda u ovom susretu.

Prvo poluvrijeme donijelo nekoliko šansi na obje strane, ali pogodaka nakon prvih 45 minuta nije bilo.

Ipak, u nastavku Bosna stiže do pobjede. Poveli su pogotkom Adnana Hodžića u 50. minuti susreta,  da bi preko Esmera Alimanovića riješiili pitanje pobjednika. Alimanović je pogodio za 2:0 u 63. minuti susreta.

Još jedna lopta je završila iza leđa domaćeg golmana Buntića.

U 90. minuti Hodžić drugim golom postavlja konačnih 3:0.

Ovom pobjedom je visočki tim najavio borbu za sami vrh tabele i plasman u Premijer ligu Bosne i Hercegovine.