Dva gola Hodžića za pobjedu Bosne

Nogometaši visočke Bosne savladali su Metalleghe s 2:1 u susretu četvrtog kola Prve lige Federacije Bosne i Hercegovine.

Sasvim zasluženo je domaći tim stigao do pobjede u ovom susretu. Krenuli su žestoko prema golu tima iz Jajca, a napadi su im se isplatili u 33. minuti meča. Mrežu gostujućeg golmana Fejzića za prednost od 1:0 pogodio je Adnan Hodžić. Imala su oba tima nekoliko pokušaja do kraja prvog dijela, ali se na odmor otišlo minimalnim vodstvom domaćeg tima. Nastavak susreta donosi još jedan gol u mreži gostiju. Do drugog pogotka, kojim je pitanje pobjednika riješeno u 65. minuti. Ponovo je strijelac Hodžić za prednost od 2:0. Gosti su uspjeli u 79. minuti preko Gavrića doći do gola za 2:1, ali do kraja nisu uspjeli doći do jednog boda. Bosna je stigla do treće pobjede u ovoj sezoni, dok je Metallegheu ovo prvi poraz.