Poziv za dostavu prijedloga za izbor sportiste općine Visoko za 2015. godinu

SVIM SPORTSKIM ORGANIZACIJAMA, KLUBOVIMA I MEDIJIMA DOSTAVA PRIJEDLOGA ZA IZBOR NAJUSPJEŠNIJI U SPORTU ZA 2015.godinu.
Poziv za dostavu prijedloga za izbor sportiste općine Visoko za 2015.godinu
U skladu sa Statutom Sportskog Saveza općine Visoko i Pravilnika o nagradama i priznanjima, a po dugogodišnjoj tradiciji i ove godine namjeravamo izvršiti Svećano proglašenje ˝NAJUSPJEŠNIJIH SPORTISTA I SPORTSKIH RADNIKA OPĆINE VISOKO za 2015.godinu˝.
Pozivamo Vas da pošaljete svoje prijedloge, sa obrazloženjem za najbolje sportiste, sportske radnike i klubove. Posebno vas molimo da uz vaše prijedloge kandidata za priznanje dostavite odgovarajuću zvaničnu dokumentaciju (ovjerene kopije originalnih biltena takmičenja, diploma i slično, navesti najbolji rezultat, broj zemalja učesnica) .
Za svakog predloženog kandidata napisati kratku biografiju. Izabrani sportisti biće predloženi za izbor sportiste ZE-DO kantona.

Kategorije u kojima se biraju najbolji sportisti za 2015.godinu su:

Sportisti, klubovi i treneri:

– Najuspješniji sportista
Najuspješniji sportista u muškoj konkurenciji
Najuspješniji sportista u ženskoj konkurenciji
Najuspješnija ekipa ( sportske igre )
Najuspješnija ekipa u muškoj konkurenciji
Najuspješnija ekipa u ženskoj konkurenciji
Najuspješniji sportista po granama sporta
Najuspješniji junior
Najuspješnija juniorka
Najuspješniji trener

Sport za osobe sa invaliditetom:

– Najuspješniji sportista u invalidnom sportu
– Najuspješnija sportista u muškoj konkurenciji
– Najuspješniji sportista u ženskoj kokurenciji
– Najuspješniji sportski radnik

Posebna priznanja dodjeljuju se:

– Sportska nada
– Pedagog tjelesnog odgoja
– Sportski novinar
– Nagrada za životno djelo
– Donator – prijatelj sporta
– Sportski radnik
– Jubilej
– Specijalna nagrada

NAPOMENA:

O tačnom datumu i mjestu izbora naknadno ćemo vas obavijestiti pismeno ili putem medija.
Za sve informacije obratite se kancelariji Saveza na tel. 735-836 ili na e-mail: ssvisoko@gmail.com

Prijedloge možete dostaviti lično u Savez od 09:00 do 14:00 ili poslati poštom na adresu: ˝Sportski savez općine Visoko˝ Alije Izetbegovića“ br. 12, 71300 Visoko. Rok za dostavu prijedloga je do 15. januara 2016. godine. uz napomenu da prijedlozi koji stignu nakon datog roka neće se razmatrati.

Predsjednik Upravnog odbora
s.r Ređep Građan