Bosna – Budućnost 0:2

Nogometaši Bosne iz Visokog poraženi su danas od Budućnosti iz Banovića s 2:0 u susretu 29. kola Prve lige Federacije BiH.

Nakon mirnih 10-ak minuta igre u Visokom igra se rasplamsala u ostatku prvog dijela.

Bosna je bila nešto konkretnija, imali su nekokliko dobrih šansi, a najbolju je propustio Čiva, koji je uzdrmao stativu.

Gosti su prijetili iz kontri, Bekan je jednom spasio mrežu, ali u 39. minuti nije mogao zaustaviti udarac Jasmina Jaranovića, koji je pogodio za vodstvo gostiju od 1:0.

Ovim rezultatom se otišlo na odmor, a Bosna je u nastavku krenula po izjednačenje. Redale su se šanse pred golom Mujkića, ali realizacije nije bilo.

Do kraja su gosti iz Banovića uspjelu sačuvati mrežu, ali su postigli i drugi gol preko Zulića za konačnih 0:2.