GOŠK – Bosna 1:0

Nogometaši Bosne iz Visokog doživjeli su prvi poraz u novoj sezoni. Bosna je danas u 5. kolu poražena kod GOŠK-a u Gabeli s minimalnih 1:0.

Nakon što je Bosna imala nekoliko prilika na otvaranju utakmice, GOŠK je ubrzo uzvratio, da bi u 27. minuti stigli i do gola.  Petrović je šutirao, golman gostiju Abadžija brani, ali se lopta odbija do Petrovića koji pogađa za zasluženo vodstvo domaćih. Do kraja prvog poluvremena je bilo još šansi na obje strane.

Odbrana tima iz Visokog je izgledala dosta nesigurno, no to domaći nisu uspjeli iskoristiti, kao ni Hrelja u samom finišu za goste, te se na odmor otišlo vodstvom domaćih od 1:0. GOŠK je bolje ušao u nastavak, ali kako su u 56. minuti ostali bez Đajića, koji je isključen, Bosna je do kraja pokušala doći do boda. Međutim, i pored igrača više, nisu uspjeli da dođu do trijumfa, te je ostalo 1:0 do kraja.