6. kolo Prve lige FBiH: Veziri s penala do boda u Visokom

Iako su domaći bili mnogo bolji tim u većem dijelu meča, Veziri na kraju u Travnik nose jedan bod. Prvu veliku šansu Bosna je imala nakon 10 minuta igre. Kovač se našao sam pred Nurkovićem, ali je iskusni golman odbranio njegov udarac. Ipak, napadi domaćih su se isplatili u 31. minuti. Cana je kreirao sve, a Amar Čabaravdić je pogodio za 1:0. Ovim rezultatom se otišlo na odmor, da bi gosti nakon sedam minuta igre u nastavku došli do izjednačenja. Dosuđen je penal, a Jusufbašić je precizan za 1:1. Nakon izjednačujućeg gola gosti su krenuli žestoko prema golu domaćih. Imali su nekoliko sjajnih šansi, ali je ostalo 1:1 do kraja.