SAMARDŽIĆ ZA SLAVLJE JEDINSTVA

Visočka Bosna gostovala je u 7. kolu ekipi Jedinstva u Bihaću, te je poražena rezultatom 1:0.

Prvo poluvrijeme susreta u Bihaću donosi nešto bolju igru gostiju. Imali su dobre šanse preko Čive i Kovača, no golman domaćeg tima Almin Abdihodžić je bio sjajan.
Domaći su u samom finišu prvog dijela imali šansu za gol, ali je Papaz izbacio u posljednji čas i na odmor se otišlo bez golova. Nastavak je također ponudio nekoliko prilika na obje strane, a u 82. minuti Jedinstvo stiže do pobjede. Za trijumf domaćih pobrinuo se Samardžić golom za konačnih 1:0.
Prva liga FBiH, 7. kolo: Jedinstvo – Bosna 1:0 (Samardžić 82’)
JEDINSTVO: A.Abdihodžić, Samardžić, Burnić, Mujagić, Samardžić, Mustedanagić, Remić, Hodžić, Nuspahić, Halilović, Pantić.
BOSNA: Bekan, Hrvat, Papaz, Mujezinović, Kovač, Porča, Čabaravdić, Hrelja, Čiva, Džafić, Goralija.