Adnan Balta novi-stari igrač RK Bosna Centrotrans

Srednji bek Adnan Balta je novi-stari igrač Rukometnog kluba Bosna Centrotrans. Balta je dijete visočke Bosne, a prethodnu godinu i pol bio je član RK Bosna Sarajevo.
On je danas potpisao ugovor sa Bosnom Centrotrans i tako postao prvo zvanično pojačanje visočke ekipe za naredne sezonu. Potpisivanju ugovora su prisustvovali predsjednik Upravnog odbora Adnan Delić i direktor kluba Esad Konjičanin.
“Sretan sam zbog povratka u svoj matični klub. Novi Upravni odbor RK Bosna Centrotrans mi je predstavio svoju viziju i sviđa mi se projekat, te želim biti dio ove priče. Visoko je grad rukometi zaslužuje jakog i respektabilnog premijerligaša. Hvala Upravnom odboru na ukazanom povjerenju, koje ću, vjerujem, opravdati na terenu”, kazao je Balta.

Srdačan pozdrav,
Služba za odnose sa javnošću RK Bosna Centrotrans Visoko