Novi član RK Bosna Centrotrans je Mahir Burić

Lijevi i srednji bek Mahir Burić je novi-stari igrač RK Bosna Centrotrans. Burić je izdanak visočke škole rukometa, a prošlu sezonu nastupao je za RK Bosna Sarajevo (u prvom dijelu) i RK Čelik Zenica (u drugom dijelu).

Burić je potpisao ugovor sa RK Bosna Centrotrans u prostorijama kluba i to u prisustvu predsjednika Upravnog odbora Adnana Delića i direktora Esada Konjičanina.
“Kada sam dobio ponudu Upravnog odbora Bosne Centrotrans nisam se dvomio, jer sam imao veliku želju da se vratim u svoj matični klub. Klub ima jasnu viziju i svidio mi se projekat. Vrlo lako sam postigao dogovor i drago mi je da ću ponovo nositi zeleni dres.
Visoko je stara rukometna sredina koja zaslužuje jaku Bosnu i vjerujem da ovo nije kratkotrajni projekat, nego dugoročna priča, jer ovaj grad to zaslužuje”, kazao je Burić nakon potpisivanja ugovora.

Služba za odnose sa javnošću RK Bosna Centrotrans