13. kolo: Olimpik-Bosna 1:0

Dobar meč odigran je na Otoci gdje je domaći sastav novom pobjedom zadržao najviše ambicije, a to je povratak u Premijer ligu.

Bosna je na početku bila nešto bolja, ali Olimpic je preko Jusufbašića i Jusupija imao dobre šanse u finišu prvog dijela.

Na odmor se otišlo pri rezultatu 0:0, ali u nastavku domaći sastav uspijeda konkretizuje stvari na terenu i da dođe do pogotka. Igrala se 76. minuta, kada je Milović ubacio, a mladi i talentovani Adnan Osmanović s part metara zatresao mrežu Visočana.

Olimpik je zadržao vodstvo i upisao novu vrijednu pobjedu, pa je ostao u trci za plasman u Premijer ligu, odnosno za povratak u elitni razred bh. nogometa.

Olimpik – Bosna 1:0

FK Olimpik: Bandović, Jusić, Osmanović, Muminović, Mahović, Jusufbašić, Šćepanović, Zeba, Rastoder, Jusufi, Stojanović.

NK Bosna: Bekan, Goralija, Ćubara, Hrelja, Mujić, Cana, Sejdić, Dizdarević, Hajdarović, Šero, Čulov.