Rezultati nalonogometnog turnira visočkih srednjih škola

Sportski savez, odnosno Upravni odbor u saradnji sa aktivom direktora osnovnih škola, u srijedu 22.11.2017.godine, u sportskoj dvorani „KSC“Mladost Visoko organizirao je turnir srednjih škola sa područja naše općine u malom nogometu u muškoj i ženskoj konkurenciji.

Galerija na društvenoj mreži FB: FOTO: Turnir srednjih škola u malom nogometu u Visokom

Sportski savez općine Visoko uspješno je realizovao sve organizacijske zadatke, a djevočice i dječaci u se potrudili za sportske rezultate.

U ženskoj konkurenciji najbolja je bila ekipa Franjevačke klasične gimnazije Visoko, a drugo mjesto je osvojila ekipa Gimnazije Visoko.

– Hasović Đejla, najbolja igračica turnira (Franjevačka klasična gimnazija Visoko)

– Alihodžić Muamera je proglašena za najboljeg golmana turnira (Gimnazija Visoko)

U muškoj konkurenciji:
Prvo mjesto MSŠ „Hazim Šabanović“
Drugo mjesto Medresa „Osman ef. Redžović“
Treće mjesto Gimnazija Visoko
Četvrto mjesto Franjevačka klasična gimnazija Visoko

Bečić Dženan, najbolji golman (MSŠ „Hazim Šabanović“)
Alić Emsar, najbolji igrač (Medresa „Osman ef. Redžović“)

Sportski savez Visoko