Sloboda u generalki bolja od Bosne iz Visokog

U posljednjoj pripremnoj utakmici pred početak prvenstva u Premijer ligi BiH, nogometaši tuzlanske Slobode pobijedili su jučer na Tušnju ekipu federalnog prvoligaša Bosnu iz Visokog rezultatom 2:0.

Prvi gol je postigao Ivan Baraban u 26. minuti, nakon što je Said Husejinović pogodio prešku i odbijenu loptu ovaj napadač Tuzlaka pospremio u mrežu.

U 90. minuti Sloboda je postigla drugi gol, a strijelac je na asistenciju Murisa Pirića bio Antonio Vidović.

Treneri Milenko Bošnjaković i Ivo Ištuk izmijenili su veliki broj igrača i mogu biti zadovoljni njihovim angažovanjem s obzirom na to da se igralo po veoma sparnom vremenu.

Ovo je bila četvrta priprema utakmica Slobode i druga pobjeda, uz jedan remi i poraz.