RK Bosna 2 bolji od RK Kakanj u komšijskom derbiju

Jučer je slavio i naš drugi tim u utakmici protiv RK Kakanj rezultatom 33:30 (poluvrijeme 18:19) te tako zabilježio petu pobjedu u sezoni u okviru Prve lige FBiH – grupa Sjever.

Još jedan uspješan rukometni vikend za sve naše selekcije je iza nas. Nakon pobjede seniorskog tima protiv Dervente, 2 pobjede i 1 neriješenog rezultata omladinskih selekcija protiv RK Vogošća, danas je slavio i naš drugi tim u utakmici protiv RK Kakanj rezultatom 33:30 (poluvrijeme 18:19) te tako zabilježio petu pobjedu u sezoni u okviru Prve lige FBiH – grupa Sjever.

Najefikasniji u našem timu bilu su Sead Sirčo sa 10, Harun Babić sa 9 te Emrah Jamaković sa 7 golova, dok je u redovima Kaknja prvo ime bio Bračković sa 10 golova.

U narednom kolu naši momci igraju protiv RK Lukavac u gostima.