Balta i Grčo produžili ugovore sa RK Bosna CTS Visoko

Upravni odbor RK Bosna nastavlja sa pripremnim aktivnostima za novu takmičarsku sezonu, uz jasne ambicije za ostvarivanje još boljih rezultata, pa su tako produženi ugovori sa Mirnesom Grčom i Adnanom Baltom.

Tim povodom, igrači su izjavili:

“Odlično sam prihvaćen u Visokom, tako da nije bilo teško donijeti odluku o nastavku karijere u Bosni. Osjećam se kao kod kuće i želim da naredne sezone budemo još bolji i napravimo mnogo više u rezultatskom smislu. Hvala Upravnom odboru na saradnji i povjerenju i sada je vrijeme za nove pobjede”, istakao je Grčo.

“Nijednog trenutka nisam razmišljao da li ću ostati u svom klubu. Mislim da smo rezultatski mogli bolje u prošloj sezoni, ali isto tako vjerujem da sljedeće sezone možemo napredovati. Uprava ja pred nas postavila ciljeve za koje vjerujem da ćemo ih ostvariti i trudit ću da dam svoj maksimum u svakom meču, kako bismo ostvarili rezultatski iskorak”, istakao je Balta.