Arhive kategorije: NK Bosna

NK Bosna iz dva kola NULA bodova

Minulog vikenda je odigrano 2. kolo Druge lige FBiH – Centar

Bosna – Vis Simm Bau 1:2

Borac Jelah – Natron 4:1

Krivaja – Famos Hrasnica 5:2

Igman Ilidža – Mošćanica 0:0

Moševac – Azot 2:0

Ilijaš – SAŠK Napredak 3:3

Stupčanica Olovo -Pobjeda Tešanj 4:2

Usora – Žepče 1:0

TABELA
DRUGA LIGA FEDERACIJE BIH – CENTAR
#KLUBUPNIB
1.NK Stupčanica Olovo22006
2.FK Borac Jelah22006
3.NK Usora22006
4.NK Vis Simm – Bau22006
5.FK Mošćanica21104
6.NK Krivaja21013
7.NK Pobjeda Tešanjka21013
8.FK Famos Hrasnica21013
9.NK Moševac21013
10.FK Igman Ilidža20202
11.NK Žepče20111
12.NK Ilijaš20111
13.NK SAŠK Napredak20111
14.NK Bosna Visoko20020
15.NK Azot20020
16.NK Natron20020
RASPORED
DRUGA LIGA FEDERACIJE BIH – CENTAR – 3. KOLO
DANSATDOMA?INGOSTREZ
01.09.16:30NK SAŠKNK Krivaja– : –
01.09.16:30NK ŽepčeFK Borac J.– : –
01.09.16:30NK AzotStupčanica– : –
01.09.16:30NK PobjedaNK Ilijaš– : –
01.09.16:30NK NatronNK Bosna V.– : –
01.09.16:30NK Vis SBNK Moševac– : –
31.08.16:30NK Famos H.Igman– : –
31.08.16:30MošćanicaNK Usora– : –

Rezultati 1. kola Druge lige FBiH – Centar

 18. Avgusta 2019.Sajo

Jučer su odigrana četiri susreta 1. kolo Druge lige FBiH – Centar

Borac Jelah – Bosna V 1:0

Mošćanica – Krivaja 2:1

Žepče – Igman Ilidža 1:1

Famos Hrasnica – Ilijaš 2:0

Danas igraju:
Azot – Vis Simm Bau
Pobjeda Tešanjka – Moševac
SAŠK Napredak – Stupčanica Olovo
Natron – Usora

RASPORED

DRUGA LIGA FEDERACIJE BIH – CENTAR
1. KOLO
DATUMSATDOMAĆINGOSTREZ
18.08.19.17:30NK AzotNK Vis Simm – Bau– : –
18.08.19.17:30NK Pobjeda TešanjkaNK Moševac– : –
18.08.19.17:30NK SAŠK NapredakNK Stupčanica Olovo– : –
17.08.19.17:30FK Famos HrasnicaNK Ilijaš2 : 0
17.08.19.17:30NK ŽepčeFK Igman Ilidža1 : 1
18.08.19.17:30NK NatronNK Usora– : –
17.08.19.17:30FK Borac JelahNK Bosna Visoko1 : 0
17.08.19.17:30FK MošćanicaNK Krivaja2 : 1
2. KOLO
DATUMSATDOMAĆINGOSTREZ
25.08.19.17:00FK Igman IlidžaFK Mošćanica– : –
24.08.19.17:00FK Borac JelahNK Natron– : –
24.08.19.17:00NK KrivajaFK Famos Hrasnica– : –
25.08.19.17:00NK MoševacNK Azot– : –
25.08.19.17:00NK IlijašNK SAŠK Napredak– : –
25.08.19.17:00NK Stupčanica OlovoNK Pobjeda Tešanjka– : –
24.08.19.17:00NK Bosna VisokoNK Vis Simm – Bau– : –
25.08.19.17:00NK UsoraNK Žepče– : –
3. KOLO
DATUMSATDOMAĆINGOSTREZ
31.08.19.16:30FK MošćanicaNK Usora– : –
01.09.19.16:30NK Vis Simm – BauNK Moševac– : –
01.09.19.16:30NK NatronNK Bosna Visoko– : –
01.09.19.16:30NK Pobjeda TešanjkaNK Ilijaš– : –
31.08.19.16:30FK Famos HrasnicaFK Igman Ilidža– : –
01.09.19.16:30NK AzotNK Stupčanica Olovo– : –
01.09.19.16:30NK ŽepčeFK Borac Jelah– : –
01.09.19.16:30NK SAŠK NapredakNK Krivaja– : –
4. KOLO
DATUMSATDOMAĆINGOSTREZ
07.09.19.16:30NK UsoraFK Famos Hrasnica– : –
07.09.19.16:30NK IlijašNK Azot– : –
07.09.19.16:30NK NatronNK Žepče– : –
07.09.19.16:30NK KrivajaNK Pobjeda Tešanjka– : –
07.09.19.16:30FK Borac JelahFK Mošćanica– : –
07.09.19.16:30FK Igman IlidžaNK SAŠK Napredak– : –
07.09.19.16:30NK Stupčanica OlovoNK Vis Simm – Bau– : –
07.09.19.16:30NK Bosna VisokoNK Moševac– : –
5. KOLO
DATUMSATDOMAĆINGOSTREZ
14.09.19.16:30NK Pobjeda TešanjkaFK Igman Ilidža– : –
14.09.19.16:30NK AzotNK Krivaja– : –
14.09.19.16:30NK MoševacNK Stupčanica Olovo– : –
14.09.19.16:30NK ŽepčeNK Bosna Visoko– : –
14.09.19.16:30NK SAŠK NapredakNK Usora– : –
14.09.19.16:30NK Vis Simm – BauNK Ilijaš– : –
14.09.19.16:30FK MošćanicaNK Natron– : –
14.09.19.16:30FK Famos HrasnicaFK Borac Jelah– : –
6. KOLO
DATUMSATDOMAĆINGOSTREZ
21.09.19.15:30NK IlijašNK Moševac– : –
21.09.19.15:30NK NatronFK Famos Hrasnica– : –
21.09.19.15:30NK UsoraNK Pobjeda Tešanjka– : –
21.09.19.15:30FK Igman IlidžaNK Azot– : –
21.09.19.15:30NK KrivajaNK Vis Simm – Bau– : –
21.09.19.15:30FK Borac JelahNK SAŠK Napredak– : –
21.09.19.15:30NK Bosna VisokoNK Stupčanica Olovo– : –
21.09.19.15:30NK ŽepčeFK Mošćanica– : –
7. KOLO
DATUMSATDOMAĆINGOSTREZ
28.09.19.15:30NK MoševacNK Krivaja– : –
28.09.19.15:30NK Pobjeda TešanjkaFK Borac Jelah– : –
28.09.19.15:30NK AzotNK Usora– : –
28.09.19.15:30FK Famos HrasnicaNK Žepče– : –
28.09.19.15:30NK Stupčanica OlovoNK Ilijaš– : –
28.09.19.15:30NK SAŠK NapredakNK Natron– : –
28.09.19.15:30NK Vis Simm – BauFK Igman Ilidža– : –
28.09.19.15:30FK MošćanicaNK Bosna Visoko– : –
8. KOLO
DATUMSATDOMAĆINGOSTREZ
05.10.19.15:30NK KrivajaNK Stupčanica Olovo– : –
05.10.19.15:30NK UsoraNK Vis Simm – Bau– : –
05.10.19.15:30FK Borac JelahNK Azot– : –
05.10.19.15:30NK ŽepčeNK SAŠK Napredak– : –
05.10.19.15:30FK MošćanicaFK Famos Hrasnica– : –
05.10.19.15:30FK Igman IlidžaNK Moševac– : –
05.10.19.15:30NK NatronNK Pobjeda Tešanjka– : –
05.10.19.15:30NK Bosna VisokoNK Ilijaš– : –
9. KOLO
DATUMSATDOMAĆINGOSTREZ
13.10.19.15:00NK MoševacNK Usora– : –
13.10.19.15:00NK Stupčanica OlovoFK Igman Ilidža– : –
13.10.19.15:00FK Famos HrasnicaNK Bosna Visoko– : –
13.10.19.15:00NK Pobjeda TešanjkaNK Žepče– : –
13.10.19.15:00NK AzotNK Natron– : –
13.10.19.15:00NK IlijašNK Krivaja– : –
13.10.19.15:00NK SAŠK NapredakFK Mošćanica– : –
13.10.19.15:00NK Vis Simm – BauFK Borac Jelah– : –
10. KOLO
DATUMSATDOMAĆINGOSTREZ
16.10.19.15:00FK Borac JelahNK Moševac– : –
16.10.19.15:00FK MošćanicaNK Pobjeda Tešanjka– : –
16.10.19.15:00NK Bosna VisokoNK Krivaja– : –
16.10.19.15:00FK Igman IlidžaNK Ilijaš– : –
16.10.19.15:00NK UsoraNK Stupčanica Olovo– : –
16.10.19.15:00NK ŽepčeNK Azot– : –
16.10.19.15:00FK Famos HrasnicaNK SAŠK Napredak– : –
16.10.19.15:00NK NatronNK Vis Simm – Bau– : –
11. KOLO
DATUMSATDOMAĆINGOSTREZ
19.10.19.14:30NK KrivajaFK Igman Ilidža– : –
19.10.19.14:30NK IlijašNK Usora– : –
19.10.19.14:30NK SAŠK NapredakNK Bosna Visoko– : –
19.10.19.14:30NK AzotFK Mošćanica– : –
19.10.19.14:30NK Pobjeda TešanjkaFK Famos Hrasnica– : –
19.10.19.14:30NK MoševacNK Natron– : –
19.10.19.14:30NK Vis Simm – BauNK Žepče– : –
19.10.19.14:30NK Stupčanica OlovoFK Borac Jelah– : –
12. KOLO
DATUMSATDOMAĆINGOSTREZ
26.10.19.14:30FK Famos HrasnicaNK Azot– : –
26.10.19.14:30FK MošćanicaNK Vis Simm – Bau– : –
26.10.19.14:30FK Borac JelahNK Ilijaš– : –
26.10.19.14:30NK SAŠK NapredakNK Pobjeda Tešanjka– : –
26.10.19.14:30NK NatronNK Stupčanica Olovo– : –
26.10.19.14:30NK ŽepčeNK Moševac– : –
26.10.19.14:30NK UsoraNK Krivaja– : –
26.10.19.14:30NK Bosna VisokoFK Igman Ilidža– : –
13. KOLO
DATUMSATDOMAĆINGOSTREZ
02.11.19.13:30NK Stupčanica OlovoNK Žepče– : –
02.11.19.13:30NK IlijašNK Natron– : –
02.11.19.13:30NK Vis Simm – BauFK Famos Hrasnica– : –
02.11.19.13:30NK KrivajaFK Borac Jelah– : –
02.11.19.13:30NK Pobjeda TešanjkaNK Bosna Visoko– : –
02.11.19.13:30FK Igman IlidžaNK Usora– : –
02.11.19.13:30NK MoševacFK Mošćanica– : –
02.11.19.13:30NK AzotNK SAŠK Napredak– : –
14. KOLO
DATUMSATDOMAĆINGOSTREZ
09.11.19.13:00NK Pobjeda TešanjkaNK Azot– : –
09.11.19.13:00FK Famos HrasnicaNK Moševac– : –
09.11.19.13:00NK ŽepčeNK Ilijaš– : –
09.11.19.13:00NK SAŠK NapredakNK Vis Simm – Bau– : –
09.11.19.13:00FK MošćanicaNK Stupčanica Olovo– : –
09.11.19.13:00FK Borac JelahFK Igman Ilidža– : –
09.11.19.13:00NK NatronNK Krivaja– : –
09.11.19.13:00NK Bosna VisokoNK Usora– : –
15. KOLO
DATUMSATDOMAĆINGOSTREZ
16.11.19.13:00NK KrivajaNK Žepče– : –
16.11.19.13:00NK MoševacNK SAŠK Napredak– : –
16.11.19.13:00NK UsoraFK Borac Jelah– : –
16.11.19.13:00NK AzotNK Bosna Visoko– : –
16.11.19.13:00NK Vis Simm – BauNK Pobjeda Tešanjka– : –
16.11.19.13:00NK Stupčanica OlovoFK Famos Hrasnica– : –
16.11.19.13:00NK IlijašFK Mošćanica– : –
16.11.19.13:00FK Igman IlidžaNK Natron– : –
16. KOLO
DATUMSATDOMAĆINGOSTREZ
SlobodanSlobodanNK MoševacNK Pobjeda Tešanjka– : –
SlobodanSlobodanNK Stupčanica OlovoNK SAŠK Napredak– : –
SlobodanSlobodanNK IlijašFK Famos Hrasnica– : –
SlobodanSlobodanFK Igman IlidžaNK Žepče– : –
SlobodanSlobodanNK UsoraNK Natron– : –
SlobodanSlobodanNK Bosna VisokoFK Borac Jelah– : –
SlobodanSlobodanNK KrivajaFK Mošćanica– : –
SlobodanSlobodanNK Vis Simm – BauNK Azot– : –
17. KOLO
DATUMSATDOMAĆINGOSTREZ
SlobodanSlobodanFK MošćanicaFK Igman Ilidža– : –
SlobodanSlobodanNK NatronFK Borac Jelah– : –
SlobodanSlobodanFK Famos HrasnicaNK Krivaja– : –
SlobodanSlobodanNK AzotNK Moševac– : –
SlobodanSlobodanNK SAŠK NapredakNK Ilijaš– : –
SlobodanSlobodanNK Pobjeda TešanjkaNK Stupčanica Olovo– : –
SlobodanSlobodanNK Vis Simm – BauNK Bosna Visoko– : –
SlobodanSlobodanNK ŽepčeNK Usora– : –
18. KOLO
DATUMSATDOMAĆINGOSTREZ
SlobodanSlobodanNK UsoraFK Mošćanica– : –
SlobodanSlobodanNK MoševacNK Vis Simm – Bau– : –
SlobodanSlobodanNK Bosna VisokoNK Natron– : –
SlobodanSlobodanNK IlijašNK Pobjeda Tešanjka– : –
SlobodanSlobodanFK Igman IlidžaFK Famos Hrasnica– : –
SlobodanSlobodanNK Stupčanica OlovoNK Azot– : –
SlobodanSlobodanFK Borac JelahNK Žepče– : –
SlobodanSlobodanNK KrivajaNK SAŠK Napredak– : –
19. KOLO
DATUMSATDOMAĆINGOSTREZ
SlobodanSlobodanFK Famos HrasnicaNK Usora– : –
SlobodanSlobodanNK AzotNK Ilijaš– : –
SlobodanSlobodanNK ŽepčeNK Natron– : –
SlobodanSlobodanNK Pobjeda TešanjkaNK Krivaja– : –
SlobodanSlobodanFK MošćanicaFK Borac Jelah– : –
SlobodanSlobodanNK SAŠK NapredakFK Igman Ilidža– : –
SlobodanSlobodanNK Vis Simm – BauNK Stupčanica Olovo– : –
SlobodanSlobodanNK MoševacNK Bosna Visoko– : –
20. KOLO
DATUMSATDOMAĆINGOSTREZ
SlobodanSlobodanFK Igman IlidžaNK Pobjeda Tešanjka– : –
SlobodanSlobodanNK KrivajaNK Azot– : –
SlobodanSlobodanNK Stupčanica OlovoNK Moševac– : –
SlobodanSlobodanNK Bosna VisokoNK Žepče– : –
SlobodanSlobodanNK UsoraNK SAŠK Napredak– : –
SlobodanSlobodanNK IlijašNK Vis Simm – Bau– : –
SlobodanSlobodanNK NatronFK Mošćanica– : –
SlobodanSlobodanFK Borac JelahFK Famos Hrasnica– : –
21. KOLO
DATUMSATDOMAĆINGOSTREZ
SlobodanSlobodanNK MoševacNK Ilijaš– : –
SlobodanSlobodanFK Famos HrasnicaNK Natron– : –
SlobodanSlobodanNK Pobjeda TešanjkaNK Usora– : –
SlobodanSlobodanNK AzotFK Igman Ilidža– : –
SlobodanSlobodanNK Vis Simm – BauNK Krivaja– : –
SlobodanSlobodanNK SAŠK NapredakFK Borac Jelah– : –
SlobodanSlobodanNK Stupčanica OlovoNK Bosna Visoko– : –
SlobodanSlobodanFK MošćanicaNK Žepče– : –
22. KOLO
DATUMSATDOMAĆINGOSTREZ
SlobodanSlobodanNK KrivajaNK Moševac– : –
SlobodanSlobodanFK Borac JelahNK Pobjeda Tešanjka– : –
SlobodanSlobodanNK UsoraNK Azot– : –
SlobodanSlobodanNK ŽepčeFK Famos Hrasnica– : –
SlobodanSlobodanNK IlijašNK Stupčanica Olovo– : –
SlobodanSlobodanNK NatronNK SAŠK Napredak– : –
SlobodanSlobodanFK Igman IlidžaNK Vis Simm – Bau– : –
SlobodanSlobodanNK Bosna VisokoFK Mošćanica– : –
23. KOLO
DATUMSATDOMAĆINGOSTREZ
SlobodanSlobodanNK Stupčanica OlovoNK Krivaja– : –
SlobodanSlobodanNK Vis Simm – BauNK Usora– : –
SlobodanSlobodanNK AzotFK Borac Jelah– : –
SlobodanSlobodanNK SAŠK NapredakNK Žepče– : –
SlobodanSlobodanFK Famos HrasnicaFK Mošćanica– : –
SlobodanSlobodanNK MoševacFK Igman Ilidža– : –
SlobodanSlobodanNK Pobjeda TešanjkaNK Natron– : –
SlobodanSlobodanNK IlijašNK Bosna Visoko– : –
24. KOLO
DATUMSATDOMAĆINGOSTREZ
SlobodanSlobodanNK UsoraNK Moševac– : –
SlobodanSlobodanFK Igman IlidžaNK Stupčanica Olovo– : –
SlobodanSlobodanNK Bosna VisokoFK Famos Hrasnica– : –
SlobodanSlobodanNK ŽepčeNK Pobjeda Tešanjka– : –
SlobodanSlobodanNK NatronNK Azot– : –
SlobodanSlobodanNK KrivajaNK Ilijaš– : –
SlobodanSlobodanFK MošćanicaNK SAŠK Napredak– : –
SlobodanSlobodanFK Borac JelahNK Vis Simm – Bau– : –
25. KOLO
DATUMSATDOMAĆINGOSTREZ
SlobodanSlobodanNK MoševacFK Borac Jelah– : –
SlobodanSlobodanNK Pobjeda TešanjkaFK Mošćanica– : –
SlobodanSlobodanNK KrivajaNK Bosna Visoko– : –
SlobodanSlobodanNK IlijašFK Igman Ilidža– : –
SlobodanSlobodanNK Stupčanica OlovoNK Usora– : –
SlobodanSlobodanNK AzotNK Žepče– : –
SlobodanSlobodanNK SAŠK NapredakFK Famos Hrasnica– : –
SlobodanSlobodanNK Vis Simm – BauNK Natron– : –
26. KOLO
DATUMSATDOMAĆINGOSTREZ
SlobodanSlobodanFK Igman IlidžaNK Krivaja– : –
SlobodanSlobodanNK UsoraNK Ilijaš– : –
SlobodanSlobodanNK Bosna VisokoNK SAŠK Napredak– : –
SlobodanSlobodanFK MošćanicaNK Azot– : –
SlobodanSlobodanFK Famos HrasnicaNK Pobjeda Tešanjka– : –
SlobodanSlobodanNK NatronNK Moševac– : –
SlobodanSlobodanNK ŽepčeNK Vis Simm – Bau– : –
SlobodanSlobodanFK Borac JelahNK Stupčanica Olovo– : –
27. KOLO
DATUMSATDOMAĆINGOSTREZ
SlobodanSlobodanNK AzotFK Famos Hrasnica– : –
SlobodanSlobodanNK Vis Simm – BauFK Mošćanica– : –
SlobodanSlobodanNK IlijašFK Borac Jelah– : –
SlobodanSlobodanNK Pobjeda TešanjkaNK SAŠK Napredak– : –
SlobodanSlobodanNK Stupčanica OlovoNK Natron– : –
SlobodanSlobodanNK MoševacNK Žepče– : –
SlobodanSlobodanNK KrivajaNK Usora– : –
SlobodanSlobodanFK Igman IlidžaNK Bosna Visoko– : –
28. KOLO
DATUMSATDOMAĆINGOSTREZ
SlobodanSlobodanNK ŽepčeNK Stupčanica Olovo– : –
SlobodanSlobodanNK NatronNK Ilijaš– : –
SlobodanSlobodanFK Famos HrasnicaNK Vis Simm – Bau– : –
SlobodanSlobodanFK Borac JelahNK Krivaja– : –
SlobodanSlobodanNK Bosna VisokoNK Pobjeda Tešanjka– : –
SlobodanSlobodanNK UsoraFK Igman Ilidža– : –
SlobodanSlobodanFK MošćanicaNK Moševac– : –
SlobodanSlobodanNK SAŠK NapredakNK Azot– : –
29. KOLO
DATUMSATDOMAĆINGOSTREZ
SlobodanSlobodanNK AzotNK Pobjeda Tešanjka– : –
SlobodanSlobodanNK MoševacFK Famos Hrasnica– : –
SlobodanSlobodanNK IlijašNK Žepče– : –
SlobodanSlobodanNK Vis Simm – BauNK SAŠK Napredak– : –
SlobodanSlobodanNK Stupčanica OlovoFK Mošćanica– : –
SlobodanSlobodanFK Igman IlidžaFK Borac Jelah– : –
SlobodanSlobodanNK KrivajaNK Natron– : –
SlobodanSlobodanNK UsoraNK Bosna Visoko– : –
30. KOLO
DATUMSATDOMAĆINGOSTREZ
SlobodanSlobodanNK SAŠK NapredakNK Moševac– : –
SlobodanSlobodanFK Borac JelahNK Usora– : –
SlobodanSlobodanNK Bosna VisokoNK Azot– : –
SlobodanSlobodanNK Pobjeda TešanjkaNK Vis Simm – Bau– : –
SlobodanSlobodanFK Famos HrasnicaNK Stupčanica Olovo– : –
SlobodanSlobodanFK MošćanicaNK Ilijaš– : –
SlobodanSlobodanNK NatronFK Igman Ilidža– : –
SlobodanSlobodanNK ŽepčeNK Krivaja– : –

Belmin Vila vratio se u Bosnu

Zvanično / Nekada velika Željina nada novi igrač NK Bosna Visoko

Nekadašnji juniorski reprezentativac BiH Belmin Vila vratio se u Bosnu iz Visokog.

Vila je u prošlosti važio za veliku nadu, sa 18 godina iz Željezničara ga je doveo Hajduk, no njegova karijera se nije razvila onako kako se očekivalo i danas je ponovo tamo gdje je sve i počelo – u Visokom.

Nakon što je zadnju polusezonu proveo u hrvatskom niželigašu Vinogradaru, ovaj korpulentni napadač se priključio pripremama Bosne i kroz prijateljske utakmice nagovijestio je da će biti veliko pojačanje za ekipu koju s klupe vodi Fadil Dedić.

Bosna će se inače u narednoj sezoni takmičiti u Drugoj ligi FBiH (Centar), no ambicije kluba se svode na povratak u viši rang, što svakako potvrđuje i dovođenje Vile.

Kroz karijeru Vila je, između ostalog, imao priliku nastupati još za Mladost iz Podgorice, Zvijezdu, Jedinstvo, Igman, Travnik, u Slovačkoj za Bansku Bystricu…

Sportsport.ba

Župča 2019: Bosna osvojila treće mjesto

Pobjdnik 24. Memorijalnog turnir šehidima i poginulim sportistima BiH, Župča 2019. je FK Rudar Kakanj koji je u finalnom susretu poslije 2:2 u regularnom dijelu na penale pobijedio NK Travnik.

Treće mjesto osvojila je ekipa NK Bosna Visoko pobjedivši FK Mladost Župča rezultatom 1:0.

Najbolji igrač turnira je Belmin Kobilica iz FK Rudar Kakanj, 
Najbolji strijelac turnira je Berlin Čatić iz NK Travnik,
Najbolji golman je Amir Bekan iz FK Rudar Kakanj.