Arhive kategorije: Tabele

2. kolo Druge lige Centar: Tabela i rezultati

Odigrano je 2. kolo Druge lige Centar F BiH, a postignuti su sljedeći rezultati:

FK Mladost Župča 2 : 1 FK Rudar Breza
FK Stupčanica Olovo 1 : 5 NK Pobjeda Tešanjka
FK Borac Jelah – : – FK Rudar Zenica
FK Ilijaš 1 : 2 NK Natron Maglaj
NK Bosna Visoko 2 : 0 NK Krivaja Zavidovići
NK Azot Vitkovići 2 : 1 FK Famos Hrasnica
NK Usora 0 : 2 NK Tošk Tešanj

Tabela:

1. NK Tošk Tešanj  2 2 0 0 4 – 1 6
2. FK Mladost Župča  2 2 0 0 3 – 1 6
3. NK Pobjeda Tešanjka 2 1 0 1 6 – 3 3
4. FK Radnik Hadžići  1 1 0 0 2 – 0 3
5. NK Bosna Visoko 2 1 0 1 3 – 2 3
6. FK Rudar Zenica  1 1 0 0 1 – 0 3
7. NK Usora  2 1 0 1 4 – 4 3
8. FK Ilijaš 2 1 0 1 3 – 3 3
9. FK Rudar Breza  2 1 0 1 3 – 3 3
10. NK Natron Maglaj  2 1 0 1 2 – 2 3
11. NK Azot Vitkovići 2 1 0 1 2 – 2 3
12. FK Famos Hrasnica  2 0 0 2 2 – 4 0
13. FK Borac Jelah 1 0 0 1 0 – 2 0
14. NK Krivaja Zavidovići  1 0 0 1 0 – 2 0
15. FK Stupčanica Olovo 2 0 0 2 3 – 9 0

www.sportskisavezvisoko.ba

 

Raspored i rezultati – Kantonalna liga ZDK

Kantonalna liga ZDK – Raspored i rezultati za sezonu 2016/2017

I kolo 27-08-2016 16:30 FK Rudar B 3 : 0 NK Borac
27-08-2016 16:30 NK Fortuna 0 : 1 NK Proleter
28-08-2016 16:30 NK Zmaj 2 : 0 NK Vis
28-08-2016 16:30 NK Stupčanica – : – NK Kosmos
28-08-2016 16:30 NK Nemila 0 : 2 NK Moševac

II kolo 04-09-2016 16:30 NK Kosmos – : – NK Moševac
04-09-2016 16:30 NK Stupčanica 0 : 0 NK Zmaj
04-09-2016 16:30 NK Proleter 2 : 1 NK Nemila
04-09-2016 16:30 NK Borac 6 : 0 NK Napredak
04-09-2016 16:30 NK Vis 0 : 1 FK Rudar B

III kolo 10-09-2016 16:00 NK Moševac 1 : 0 NK Proleter
10-09-2016 16:00 FK Rudar B 1 : 1 NK Stupčanica
10-09-2016 16:00 NK Fortuna 2 : 2 NK Borac
11-09-2016 16:00 NK Napredak 1 : 2 NK Vis
11-09-2016 16:00 NK Zmaj – : – NK Kosmos

IV kolo 18-09-2016 16:00 NK Stupčanica 3 : 0 NK Napredak
18-09-2016 16:00 NK Zmaj 5 : 2 FK Rudar B
18-09-2016 16:00 NK Kosmos – : – NK Proleter
18-09-2016 16:00 NK Vis 2 : 0 NK Fortuna
18-09-2016 16:00 NK Borac 4 : 4 NK Nemila

V kolo 24-09-2016 15:30 FK Rudar B – : – NK Kosmos
24-09-2016 15:30 NK Fortuna 1 : 1 NK Stupčanica
25-09-2016 15:30 NK Nemila 3 : 1 NK Vis
25-09-2016 15:30 NK Borac 1 : 3 NK Moševac
25-09-2016 15:30 NK Napredak 1 : 1 NK Zmaj

VI kolo 01-10-2016 15:30 NK Zmaj 5 : 0 NK Fortuna
01-10-2016 15:30 NK Borac 4 : 1 NK Proleter
01-10-2016 15:30 FK Rudar B 4 : 0 NK Napredak
01-10-2016 15:30 NK Stupčanica 1 : 0 NK Nemila
01-10-2016 16:30 NK Vis 0 : 0 NK Moševac

VII kolo 08-10-2016 15:00 NK Fortuna 1 : 4 FK Rudar B
08-10-2016 15:00 NK Napredak – : – NK Kosmos
08-10-2016 15:00 NK Moševac 3 : 2 NK Stupčanica
09-10-2016 15:00 NK Proleter 3 : 0 NK Vis
09-10-2016 15:00 NK Nemila 0 : 0 NK Zmaj

VIII kolo 15-10-2016 14:30 FK Rudar B 4 : 0 NK Nemila
16-10-2016 14:30 NK Kosmos – : – NK Borac
16-10-2016 14:30 NK Stupčanica 1 : 0 NK Proleter
16-10-2016 14:30 NK Zmaj 3 : 1 NK Moševac
16-10-2016 14:30 NK Napredak 3 : 0 NK Fortuna

IX kolo 22-10-2016 14:30 NK Fortuna – : – NK Kosmos
23-10-2016 14:30 NK Borac 5 : 1 NK Vis
23-10-2016 14:30 NK Nemila 7 : 0 NK Napredak
23-10-2016 14:30 NK Moševac 3 : 0 FK Rudar B
23-10-2016 14:30 NK Proleter 1 : 3 NK Zmaj

X kolo 29-10-2016 13:30 NK Fortuna 4 : 1 NK Nemila
29-10-2016 13:30 FK Rudar B 2 : 1 NK Proleter
30-10-2016 13:30 NK Kosmos – : – NK Vis
30-10-2016 13:30 NK Stupčanica 3 : 0 NK Borac
30-10-2016 13:30 NK Napredak 0 : 3 NK Moševac

XI kolo 06-11-2016 13:30 NK Vis 2 : 1 NK Stupčanica
06-11-2016 13:30 NK Moševac 10 : 0 NK Fortuna
06-11-2016 13:30 NK Proleter 1 : 0 NK Napredak
06-11-2016 13:30 NK Borac 2 : 3 NK Zmaj
06-11-2016 13:30 NK Nemila – : – NK Kosmos

XII kolo 26-03-2017 14:30 NK Borac 2 : 4 FK Rudar B
26-03-2017 14:30 NK Proleter 3 : 4 NK Fortuna
26-03-2017 14:30 NK Moševac 3 : 0 NK Nemila
26-03-2017 14:30 NK Vis 2 : 2 NK Zmaj

XIII kolo 01-04-2017 14:30 FK Rudar B – : – NK Vis
02-04-2017 14:30 NK Napredak – : – NK Borac
02-04-2017 14:30 NK Zmaj – : – NK Stupčanica
02-04-2017 14:30 NK Nemila – : – NK Proleter

XIV kolo 09-04-2017 14:30 NK Vis – : – NK Napredak
09-04-2017 14:30 NK Borac – : – NK Fortuna
09-04-2017 14:30 NK Proleter – : – NK Moševac
09-04-2017 14:30 NK Stupčanica – : – FK Rudar B

XV kolo 15-04-2017 15:00 NK Fortuna – : – NK Vis
15-04-2017 15:00 FK Rudar B – : – NK Zmaj
16-04-2017 15:00 NK Napredak – : – NK Stupčanica
16-04-2017 15:00 NK Nemila – : – NK Borac

XVI kolo 23-04-2017 15:00 NK Stupčanica – : – NK Fortuna
23-04-2017 15:00 NK Vis – : – NK Nemila
23-04-2017 15:00 NK Moševac – : – NK Borac
23-04-2017 15:00 NK Zmaj – : – NK Napredak

XVII kolo 29-04-2017 15:00 NK Fortuna – : – NK Zmaj
30-04-2017 15:00 NK Moševac – : – NK Vis
30-04-2017 15:00 NK Nemila – : – NK Stupčanica
30-04-2017 15:00 NK Proleter – : – NK Borac

XVIII kolo 06-05-2017 15:30 FK Rudar B – : – NK Fortuna
07-05-2017 15:30 NK Zmaj – : – NK Nemila
07-05-2017 15:30 NK Stupčanica – : – NK Moševac
07-05-2017 15:30 NK Vis – : – NK Proleter

XIX kolo 14-05-2017 15:30 NK Moševac – : – NK Zmaj
14-05-2017 15:30 NK Nemila – : – FK Rudar B
14-05-2017 15:30 NK Fortuna – : – NK Napredak
14-05-2017 15:30 NK Proleter – : – NK Stupčanica

XX kolo 21-05-2017 16:00 FK Rudar B – : – NK Moševac
21-05-2017 16:00 NK Zmaj – : – NK Proleter
21-05-2017 16:00 NK Vis – : – NK Borac
21-05-2017 16:00 NK Napredak – : – NK Nemila

XXI kolo 28-05-2017 16:00 NK Proleter – : – FK Rudar B
28-05-2017 16:00 NK Moševac – : – NK Napredak
28-05-2017 16:00 NK Nemila – : – NK Fortuna
28-05-2017 16:00 NK Borac – : – NK Stupčanica

XXII kolo 04-06-2017 16:00 NK Napredak – : – NK Proleter
04-06-2017 16:00 NK Zmaj – : – NK Borac
04-06-2017 16:00 NK Stupčanica – : – NK Vis
04-06-2017 16:00 NK Fortuna – : – NK Moševac