ONL Visoko: Nastavak prvenstvene sezone – Odluke ONS Visoko

Obavještavamo Vas da će nastavak prvenstva u  Općinskoj  nogometnoj ligi  Visoko  za sezonu 2013/14 u grupi „ A“ početi 30.03.2014.godine.

Predsjednik
Općinskog nogometnog saveza

Nermin Kadrić

Utakmica I kola grupe „B“ Općinske nogometne lige Visoko:NK“Uskok“- NK“Liješeva“ koja je odigrana 14.09.2013.godine u Dobrinji i završena rezultatom 3-2 u korist NK“Uskok“ registruje rezultatom 0-3 u korist NK“Liješeve“.

Obrazloženje

Na utakmici I kola Općinske nogometne lige Visoko:NK“Uskok“ – NK“Liješeva“ odigrana 14.09.2013.godine igrač NK“Uskok“ Mulahasanović Anes nije imao pravo nastupa,jer nije dostavio potrebnu ispisnicu od kluba u kojem je prije nastupao NK“Zmaj“.

Uputa o pravnom lijeku:

Protiv ove odluke dozvoljena je žalba Izvršnom odboru Općinskog nogometnog saveza u roku od 8 dana od preuzimanja odluke,uz uplatu propisane takse.Žalba se podnosi putem komesara lige u dovoljnom broju primjeraka.

Komesar
Općinskog nogometnog saveza

Meco Suad

VISOKO-LUKA:7.April – Uskok    ( subota     )                          15:00 sati