Organizacioni odbor Novogodišnjeg turnira Visoko 2017. se zahvaljuje …

Organizacioni odbor Novogodišnjeg turnira Visoko 2017. se zahvaljuje svim posjetiocima turnira, svim učesnicima turnira i svim sponzorima turnira. Turnir je u 5 dana održavanja bio izrazito posjećen svaki dan i kvalitetan sa odličnim ekipama koji su pokazali odličan futsal na što smo izrazito ponosni. Prvo mjesto na turniru smo nagradili sa iznosom od 5.000 KM, 2. mjesto sa 1000 KM i 3. mjesto sa 500 KM, uz nagrade za najboljeg igrača, strijelca i golmana u iznosu od po 100 KM, kao i pehare i diplome za najbolje učesnike. Svih 5 dana turnira su škole fudbala sa područja naše općine Visoko mogle da se predstave visočkoj publici kao i dvije sekcije ritmičke gimnastike. Također zadnji dan turnira smo mogli vidjeti i veterane NK Bosna, FK Sarajevo, FK Mladost i FK Željezničar.

Prihod neto od turnira iznosi 10.330 KM koji će biti utrošen na rekonstrukciju dvorane, za koju će u toku 2018 godine biti utrošena veća finansijska sredstva kako bi naši rukometaši, rukometašice i ostali koji koriste usluge dvorane imali dobre uslove za rad a posebno naši mladi.

U 2018. godini obećavamo da ćemo turnir podignuti na još veći nivo i sa još većim nagradama.

HVALA VAM!