Počele su pripreme RK Bosna Visoko

Prozivkom i obraćanjem predstavnika Upravnog odbora gospodina Adnana Delića, te prvog trenera Edhema Sirće i njegovog pomoćnika Adisa Hadžića počele su pripreme RK Bosna Visoko za sezonu 2018/19. Prozivci su prisustvovali svi igrači izuzev Ivana Divkovića, s kojim su u toku pregovori o nastavku saradnje, te Mirze Kapića koji je opravdano odsutan.
U svom obraćanju Delić je istakao da Upravni odbor vjeruje u ovaj tim, te da se nada da će ekipa napraviti iskorak u rezultatskom smislu u odnosu na prošlu sezonu.
Trener Sirćo predstavio je plan priprema, a Hadžić je igračima poželio sreću u radu, te izrazio zadovoljstvo što je ekipa ostala na okupu.
Nakon sastanka, uslijedilo je prvo testiranje na stadionu Luke, a ekipa od danas nastavlja raditi po planu i programu stručnog štaba uz dva treninga dnevno.