Svi članci od admin

2. kolo Druge lige FBiH – Centar

Drugo kolo Druge lige FBiH – Centar

24. i 25. august

Subota, 24.08.2019. – 17:00 sati

Bosna – Vis Simm Bau

Borac Jelah – Natron

Krivaja – Famos Hrasnica

Nedjelja, 25.08.2019. – 17:00 sati

Igman Ilidža – Mošćanica

Moševac – Azot

Ilijaš – SAŠK Napredak

Stupčanica Olovo -Pobjeda Tešanj

Usora – Žepče

TABELA

DRUGA LIGA FEDERACIJE BIH – CENTAR
#KLUBUPNIB
1.NK Stupčanica Olovo11003
2.NK Pobjeda Tešanjka11003
3.NK Usora11003
4.FK Famos Hrasnica11003
5.FK Mošćanica11003
6.NK Vis Simm – Bau11003
7.FK Borac Jelah11003
8.NK Žepče10101
9.FK Igman Ilidža10101
10.NK Krivaja10010
11.NK Azot10010
12.NK Bosna Visoko10010
13.NK Natron10010
14.NK Ilijaš10010
15.NK Moševac10010
16.NK SAŠK Napredak10010

RK Bosna na startu prvenstva protiv Slavije

Premijer liga počinje 14. septembra

Iako se mnogi klubovi još uvijek nalaze na pripremama, iz čelništva rukometne Premijer lige Bosne i Hercegovine najavili su kako je sve spremno za start sezone. Nedavno je objavljen i raspored utakmica, a u nastavku donosimo raspored utakmica visočkog rukometnog kolektiva za jesenji i zimski dio sezone.

Raspored utakmica RK Bosna Visoko za sezonu 2019/20.

1. kolo: Slavija – Bosna
2. kolo: Bosna- Leotar
3. kolo: Goražde – Bosna
4. kolo: Bosna – Iskra
5. kolo: Borac – Bosna
6. kolo: Bosna – Gračanica
7. kolo: Zrinjski- Bosna
8. kolo: Bosna – Sloboda
9. kolo: Maglaj – Bosna
10. kolo: Slobodni
11. kolo: Bosna – Konjuh
12. kolo: Izviđač – Bosna
13. kolo: Bosna – Vogošća
14. kolo: Sloga (Gornji Vakuf) – Bosna
15. kolo: Bosna – Drina
16. kolo: Lokomotiva – Bosna
17. kolo: Bosna – Sloga (Doboj)

Prvenstvo počinje 14. septembra.

RK Bosna Visoko

Visočka Bosna u pripremnoj utakmici savladala Slaviju

Rukometaši Slavije i visočke Bosne odigrali su večeras u Istočnom Sarajevu prvu pripremnu utakmicu ovog ljeta.

I jedni i drugi su praktično tek izašli iz onog suvog dijela priprema, pa im je utakmica poslužila da osjete loptu i uigraju neku od taktičkih zamisli, ali istovremeno i provjere gdje se nalaze u ovom trenutku.

I jedan i drugi trener su koristili gotovo sve igrače, a na kraju je Bosna slavila pobjedu 29:23.

S obzirom na to da su i jedni i drugi odradili već treninge u toku dana igralo se 2 puta po 25 minuta.

Na kraju, najefikasniji kod domaćih je bio Ivan Benić sa 11 pogodaka, dok je kod gostiju Nedžad Imamagić

RK Slavija – RK Bosna 23:29 (13:16)
Sportska dvorana Slavija
Gledalaca: 50
Sudije Marko Džebo i Janko Trnčić (oba I.Sarajevo)
Isključenja: Slavija 10 minuta, Bosna 2 minuta
Sedmerci: Slavija 2(2), Bosna 2(2)

Slavija: Močević 9 odbrana, Trapara 4 odbrane, Benić 11, Domazet, Memić 1, Tošić 2, Tešanović, Moćić 2, Beribaka, Hrbat, Pekić, Karamehmedović 3, Blagojević, Bračković 4 Trener: Goran Tomić

Bosna: Sirćo 13 odbrana, Kurtović 1 odbrana, Žiga, Harmandić 2, Burić 2, Omanović 2, S. Sirćo, A Jamaković, Karavdić, Imamagić 7, Čabaravdić 3, Balta, Keso, Karanović 2, Toromanović 4, Ahić, Redža, Osmanhodžić 6, Semić, Babić, E.Jamaković 1. Trener: Senad Skopljak.

Sport1.oslobodjenje.ba

Skopljak: Pokušaćemo da napravimo smjenu generacija

Trener Skopljak sa priprema RK Bosna Visoko: Pokušaćemo da napravimo smjenu generacija

Trener visočke Bosne, Senad Skopljak, zadovoljan je odrađenim pripremama do sada na Jahorini.

– Izuzetno sam zadovoljan. BIla je radna atmosfera, svi su dali maksimum. Imali smo četiri treninga u dvorani na Palama, ostalo smo radili na terenima okolo hotela. Svaki dan je bila teretana. Imali smo par pehova zbog kiše koja je pala, ali to se sredilo, imali smo par bolesnih igrača, koji su imali stomačne tegobe i temperaturu, ali i to smo prevazišli. Ostaje još jedan dan i da smo što se tiče fizčke spreme na vrhuncu i sada nam ostaje da brusimo formu za prvenstvo koje počinje 14. septembra, rekao je Skopljak koji ističe da je ekipa prihvatila njegov stil rada.

– Neke su novine kod njih u trenažnom procesu. Moj stil rada je možda drugačiji od drugih trenera. Prihvatili su sve ozbiljno i sve su upijali, naročito mlađi igrači koji trebaju da izbore svoje mjesto i da pokušamo da napravimo jednu smjenu generacija, da ne ovisimo više od stranaca i da napravimo fundament od domaćih igrača i da maksimalno dva do tri stranca igraju u ekipi, zavisno od toga gdje nam je potrebno.

Sutra će Bosna odigrati prijateljsku utakmicu sa Slavijom, a što se tiče ciljeva, Skopljak ističe da je cilj jedno od prva četiri mjesta.

– Sutra imamo zadnji trening, popodne imamo prijateljsku utakmicu sa Slavijom. Oni će potom možda nama uzvratiti utakmicu u Visokom. Zatim imamo 31. turnir u Gornjem Vakufu gdje nas čekaju dvije utakmice, 7. septembra imamo generalnu probu sa Konjuhom u Živinicama. U međuvremenu ćemo intezivirati rad sa loptom, igre odbrane, tranzicije, napada. Ja se nadam najboljem. Atmosfera je dobra, odnosi u ekipi dobri i mislim da ne bi trebalo biti problema u našim zacrtanim ciljevima, a to je jedno od prva četiri mjesta i izlazak na evropsku scenu.

Sport1.ba

37. Meorijal Izet Kurtalić

37. MEMORIJAL IZET KURTALIĆ, Svjetski kup

VEOMA USPJEŠNA ORGANIZACIJA 37. MEMORIJALA IZET KURTALIĆ U BOSANSKOM PETROVCU

Po 37. put veoma uspješno i po odličnim vremenskim uslovima je organizovan tradicionalni MEMORIJAL IZET KURTALIĆ, a koji se boduje za Svjetski kup FAI-a (međunarodna zrakoplovna federacija). Medeno polje pokraj Bosanskog Petrovca je i ove godine bilo mjesto susreta aeromodelara iz čitave regije. Učešće su uzela 32 takmičara iz Srbije, Hrvatske, Slovenije, Slovačke i Bosne i Hercegovine u 2 discipline, F1A jedrilice i F1B modeli na pogon gumom. Veoma zapažene rezultate su ostvarili i takmičari iz našeg aerokluba.

Najbolje rangirani po disciplinama su:

F1A juniori

1. mjesto, Martin Bencik, Slovenija

2. mjesto, Žiga Tomašev, Slovenija

3. mjesto, Ana Budimčić, Bosna i Hercegovina

F1A

1.      mjesto, Radoje Blagojević, Srbija

2.      mjesto, Grozdan Meglaj, Hrvatska

3.      mjesto, Ivan Bežak, Slovačka

F1B

1.      mjesto, Malik Čabaravdić, Bosna i Hercegovina

2.      mjesto, Haris Jusufbašić, Bosna i Hercegovina

3.      mjesto, Božo Grubić, Srbija

Organizator AK Izet Kurtalić Visoko se još jednom iskreno zahvaljuje sponzorima Ministarstvu za obrazovanje, sport i kulturu Ze-do kantona, Općini Visoko i posebno kompaniji PREVENT Visoko na višegodišnjoj nesebičnoj podršci koju pružaju aeromodelarskom sportu.

Inače AK Izet Kurtalić iz Visokog postoji i djeluje već punih 66 godina i spada među najstarije i najtrofejnije Visočke sportske kolektive!

BILTEN

AEROKLUB / AEROCLUB „IZET KURTALIĆ“

Sretan rođendan Elvedini Muzaferija

Elvedina Muzaferija je rođena 20.08.1999. godine. Osnovno školsko obrazovanje stekla je u Perzijsko-bosanskom koledžu u Lješevu, nakon čega je krenula u Petu gimnaziju u Sarajevu.

Od malih nogu Elvedina se bavi skijanjem. Njezin talent se mogao vidjeti na samom početku njezine karijere, kada je u svojim omladinskim konkurencijama bila neprekosnovena. Bila je višestruka prvakinja u svojoj konkurenciji, osvojila je bezbroj međunarodnih skijaških turnira. Trenutno nastupa za “Ze-2010” – Zenica i reprezentaciju BiH.

Reprezentativka BiH i učesnica Olimpijskih igara u Pjongčangu 2018. i tako je postala najmlađa članica bh. tima koja je učestvovala na najvećoj svjetskoj smotri.

www.magazinplus.eu

1. kolo Druge lige FBiH: Stupčanica se prošetao Doglodima

U vikendu za nama odigrano je 1. kolo Druge lige FBiH – Centar

Borac Jelah – Bosna V 1:0

Mošćanica – Krivaja 2:1

Žepče – Igman Ilidža 1:1

Famos Hrasnica – Ilijaš 2:0

Azot – Vis Simm Bau 0:1

Pobjeda Tešanjka – Moševac 3:0


SAŠK Napredak – Stupčanica Olovo 0:4


Natron – Usora 2:4

DRUGA LIGA FEDERACIJE BIH – CENTAR
#KLUBUPNIB
1.NK Stupčanica Olovo11003
2.NK Pobjeda Tešanjka11003
3.NK Usora11003
4.FK Famos Hrasnica11003
5.FK Mošćanica11003
6.NK Vis Simm – Bau11003
7.FK Borac Jelah11003
8.NK Žepče10101
9.FK Igman Ilidža10101
10.NK Krivaja10010
11.NK Azot10010
12.NK Bosna Visoko10010
13.NK Natron10010
14.NK Ilijaš10010
15.NK Moševac10010
16.NK SAŠK Napredak10010

Rezultati 1. kola Druge lige FBiH – Centar

 18. Avgusta 2019.Sajo

Jučer su odigrana četiri susreta 1. kolo Druge lige FBiH – Centar

Borac Jelah – Bosna V 1:0

Mošćanica – Krivaja 2:1

Žepče – Igman Ilidža 1:1

Famos Hrasnica – Ilijaš 2:0

Danas igraju:
Azot – Vis Simm Bau
Pobjeda Tešanjka – Moševac
SAŠK Napredak – Stupčanica Olovo
Natron – Usora

RASPORED

DRUGA LIGA FEDERACIJE BIH – CENTAR
1. KOLO
DATUMSATDOMAĆINGOSTREZ
18.08.19.17:30NK AzotNK Vis Simm – Bau– : –
18.08.19.17:30NK Pobjeda TešanjkaNK Moševac– : –
18.08.19.17:30NK SAŠK NapredakNK Stupčanica Olovo– : –
17.08.19.17:30FK Famos HrasnicaNK Ilijaš2 : 0
17.08.19.17:30NK ŽepčeFK Igman Ilidža1 : 1
18.08.19.17:30NK NatronNK Usora– : –
17.08.19.17:30FK Borac JelahNK Bosna Visoko1 : 0
17.08.19.17:30FK MošćanicaNK Krivaja2 : 1
2. KOLO
DATUMSATDOMAĆINGOSTREZ
25.08.19.17:00FK Igman IlidžaFK Mošćanica– : –
24.08.19.17:00FK Borac JelahNK Natron– : –
24.08.19.17:00NK KrivajaFK Famos Hrasnica– : –
25.08.19.17:00NK MoševacNK Azot– : –
25.08.19.17:00NK IlijašNK SAŠK Napredak– : –
25.08.19.17:00NK Stupčanica OlovoNK Pobjeda Tešanjka– : –
24.08.19.17:00NK Bosna VisokoNK Vis Simm – Bau– : –
25.08.19.17:00NK UsoraNK Žepče– : –
3. KOLO
DATUMSATDOMAĆINGOSTREZ
31.08.19.16:30FK MošćanicaNK Usora– : –
01.09.19.16:30NK Vis Simm – BauNK Moševac– : –
01.09.19.16:30NK NatronNK Bosna Visoko– : –
01.09.19.16:30NK Pobjeda TešanjkaNK Ilijaš– : –
31.08.19.16:30FK Famos HrasnicaFK Igman Ilidža– : –
01.09.19.16:30NK AzotNK Stupčanica Olovo– : –
01.09.19.16:30NK ŽepčeFK Borac Jelah– : –
01.09.19.16:30NK SAŠK NapredakNK Krivaja– : –
4. KOLO
DATUMSATDOMAĆINGOSTREZ
07.09.19.16:30NK UsoraFK Famos Hrasnica– : –
07.09.19.16:30NK IlijašNK Azot– : –
07.09.19.16:30NK NatronNK Žepče– : –
07.09.19.16:30NK KrivajaNK Pobjeda Tešanjka– : –
07.09.19.16:30FK Borac JelahFK Mošćanica– : –
07.09.19.16:30FK Igman IlidžaNK SAŠK Napredak– : –
07.09.19.16:30NK Stupčanica OlovoNK Vis Simm – Bau– : –
07.09.19.16:30NK Bosna VisokoNK Moševac– : –
5. KOLO
DATUMSATDOMAĆINGOSTREZ
14.09.19.16:30NK Pobjeda TešanjkaFK Igman Ilidža– : –
14.09.19.16:30NK AzotNK Krivaja– : –
14.09.19.16:30NK MoševacNK Stupčanica Olovo– : –
14.09.19.16:30NK ŽepčeNK Bosna Visoko– : –
14.09.19.16:30NK SAŠK NapredakNK Usora– : –
14.09.19.16:30NK Vis Simm – BauNK Ilijaš– : –
14.09.19.16:30FK MošćanicaNK Natron– : –
14.09.19.16:30FK Famos HrasnicaFK Borac Jelah– : –
6. KOLO
DATUMSATDOMAĆINGOSTREZ
21.09.19.15:30NK IlijašNK Moševac– : –
21.09.19.15:30NK NatronFK Famos Hrasnica– : –
21.09.19.15:30NK UsoraNK Pobjeda Tešanjka– : –
21.09.19.15:30FK Igman IlidžaNK Azot– : –
21.09.19.15:30NK KrivajaNK Vis Simm – Bau– : –
21.09.19.15:30FK Borac JelahNK SAŠK Napredak– : –
21.09.19.15:30NK Bosna VisokoNK Stupčanica Olovo– : –
21.09.19.15:30NK ŽepčeFK Mošćanica– : –
7. KOLO
DATUMSATDOMAĆINGOSTREZ
28.09.19.15:30NK MoševacNK Krivaja– : –
28.09.19.15:30NK Pobjeda TešanjkaFK Borac Jelah– : –
28.09.19.15:30NK AzotNK Usora– : –
28.09.19.15:30FK Famos HrasnicaNK Žepče– : –
28.09.19.15:30NK Stupčanica OlovoNK Ilijaš– : –
28.09.19.15:30NK SAŠK NapredakNK Natron– : –
28.09.19.15:30NK Vis Simm – BauFK Igman Ilidža– : –
28.09.19.15:30FK MošćanicaNK Bosna Visoko– : –
8. KOLO
DATUMSATDOMAĆINGOSTREZ
05.10.19.15:30NK KrivajaNK Stupčanica Olovo– : –
05.10.19.15:30NK UsoraNK Vis Simm – Bau– : –
05.10.19.15:30FK Borac JelahNK Azot– : –
05.10.19.15:30NK ŽepčeNK SAŠK Napredak– : –
05.10.19.15:30FK MošćanicaFK Famos Hrasnica– : –
05.10.19.15:30FK Igman IlidžaNK Moševac– : –
05.10.19.15:30NK NatronNK Pobjeda Tešanjka– : –
05.10.19.15:30NK Bosna VisokoNK Ilijaš– : –
9. KOLO
DATUMSATDOMAĆINGOSTREZ
13.10.19.15:00NK MoševacNK Usora– : –
13.10.19.15:00NK Stupčanica OlovoFK Igman Ilidža– : –
13.10.19.15:00FK Famos HrasnicaNK Bosna Visoko– : –
13.10.19.15:00NK Pobjeda TešanjkaNK Žepče– : –
13.10.19.15:00NK AzotNK Natron– : –
13.10.19.15:00NK IlijašNK Krivaja– : –
13.10.19.15:00NK SAŠK NapredakFK Mošćanica– : –
13.10.19.15:00NK Vis Simm – BauFK Borac Jelah– : –
10. KOLO
DATUMSATDOMAĆINGOSTREZ
16.10.19.15:00FK Borac JelahNK Moševac– : –
16.10.19.15:00FK MošćanicaNK Pobjeda Tešanjka– : –
16.10.19.15:00NK Bosna VisokoNK Krivaja– : –
16.10.19.15:00FK Igman IlidžaNK Ilijaš– : –
16.10.19.15:00NK UsoraNK Stupčanica Olovo– : –
16.10.19.15:00NK ŽepčeNK Azot– : –
16.10.19.15:00FK Famos HrasnicaNK SAŠK Napredak– : –
16.10.19.15:00NK NatronNK Vis Simm – Bau– : –
11. KOLO
DATUMSATDOMAĆINGOSTREZ
19.10.19.14:30NK KrivajaFK Igman Ilidža– : –
19.10.19.14:30NK IlijašNK Usora– : –
19.10.19.14:30NK SAŠK NapredakNK Bosna Visoko– : –
19.10.19.14:30NK AzotFK Mošćanica– : –
19.10.19.14:30NK Pobjeda TešanjkaFK Famos Hrasnica– : –
19.10.19.14:30NK MoševacNK Natron– : –
19.10.19.14:30NK Vis Simm – BauNK Žepče– : –
19.10.19.14:30NK Stupčanica OlovoFK Borac Jelah– : –
12. KOLO
DATUMSATDOMAĆINGOSTREZ
26.10.19.14:30FK Famos HrasnicaNK Azot– : –
26.10.19.14:30FK MošćanicaNK Vis Simm – Bau– : –
26.10.19.14:30FK Borac JelahNK Ilijaš– : –
26.10.19.14:30NK SAŠK NapredakNK Pobjeda Tešanjka– : –
26.10.19.14:30NK NatronNK Stupčanica Olovo– : –
26.10.19.14:30NK ŽepčeNK Moševac– : –
26.10.19.14:30NK UsoraNK Krivaja– : –
26.10.19.14:30NK Bosna VisokoFK Igman Ilidža– : –
13. KOLO
DATUMSATDOMAĆINGOSTREZ
02.11.19.13:30NK Stupčanica OlovoNK Žepče– : –
02.11.19.13:30NK IlijašNK Natron– : –
02.11.19.13:30NK Vis Simm – BauFK Famos Hrasnica– : –
02.11.19.13:30NK KrivajaFK Borac Jelah– : –
02.11.19.13:30NK Pobjeda TešanjkaNK Bosna Visoko– : –
02.11.19.13:30FK Igman IlidžaNK Usora– : –
02.11.19.13:30NK MoševacFK Mošćanica– : –
02.11.19.13:30NK AzotNK SAŠK Napredak– : –
14. KOLO
DATUMSATDOMAĆINGOSTREZ
09.11.19.13:00NK Pobjeda TešanjkaNK Azot– : –
09.11.19.13:00FK Famos HrasnicaNK Moševac– : –
09.11.19.13:00NK ŽepčeNK Ilijaš– : –
09.11.19.13:00NK SAŠK NapredakNK Vis Simm – Bau– : –
09.11.19.13:00FK MošćanicaNK Stupčanica Olovo– : –
09.11.19.13:00FK Borac JelahFK Igman Ilidža– : –
09.11.19.13:00NK NatronNK Krivaja– : –
09.11.19.13:00NK Bosna VisokoNK Usora– : –
15. KOLO
DATUMSATDOMAĆINGOSTREZ
16.11.19.13:00NK KrivajaNK Žepče– : –
16.11.19.13:00NK MoševacNK SAŠK Napredak– : –
16.11.19.13:00NK UsoraFK Borac Jelah– : –
16.11.19.13:00NK AzotNK Bosna Visoko– : –
16.11.19.13:00NK Vis Simm – BauNK Pobjeda Tešanjka– : –
16.11.19.13:00NK Stupčanica OlovoFK Famos Hrasnica– : –
16.11.19.13:00NK IlijašFK Mošćanica– : –
16.11.19.13:00FK Igman IlidžaNK Natron– : –
16. KOLO
DATUMSATDOMAĆINGOSTREZ
SlobodanSlobodanNK MoševacNK Pobjeda Tešanjka– : –
SlobodanSlobodanNK Stupčanica OlovoNK SAŠK Napredak– : –
SlobodanSlobodanNK IlijašFK Famos Hrasnica– : –
SlobodanSlobodanFK Igman IlidžaNK Žepče– : –
SlobodanSlobodanNK UsoraNK Natron– : –
SlobodanSlobodanNK Bosna VisokoFK Borac Jelah– : –
SlobodanSlobodanNK KrivajaFK Mošćanica– : –
SlobodanSlobodanNK Vis Simm – BauNK Azot– : –
17. KOLO
DATUMSATDOMAĆINGOSTREZ
SlobodanSlobodanFK MošćanicaFK Igman Ilidža– : –
SlobodanSlobodanNK NatronFK Borac Jelah– : –
SlobodanSlobodanFK Famos HrasnicaNK Krivaja– : –
SlobodanSlobodanNK AzotNK Moševac– : –
SlobodanSlobodanNK SAŠK NapredakNK Ilijaš– : –
SlobodanSlobodanNK Pobjeda TešanjkaNK Stupčanica Olovo– : –
SlobodanSlobodanNK Vis Simm – BauNK Bosna Visoko– : –
SlobodanSlobodanNK ŽepčeNK Usora– : –
18. KOLO
DATUMSATDOMAĆINGOSTREZ
SlobodanSlobodanNK UsoraFK Mošćanica– : –
SlobodanSlobodanNK MoševacNK Vis Simm – Bau– : –
SlobodanSlobodanNK Bosna VisokoNK Natron– : –
SlobodanSlobodanNK IlijašNK Pobjeda Tešanjka– : –
SlobodanSlobodanFK Igman IlidžaFK Famos Hrasnica– : –
SlobodanSlobodanNK Stupčanica OlovoNK Azot– : –
SlobodanSlobodanFK Borac JelahNK Žepče– : –
SlobodanSlobodanNK KrivajaNK SAŠK Napredak– : –
19. KOLO
DATUMSATDOMAĆINGOSTREZ
SlobodanSlobodanFK Famos HrasnicaNK Usora– : –
SlobodanSlobodanNK AzotNK Ilijaš– : –
SlobodanSlobodanNK ŽepčeNK Natron– : –
SlobodanSlobodanNK Pobjeda TešanjkaNK Krivaja– : –
SlobodanSlobodanFK MošćanicaFK Borac Jelah– : –
SlobodanSlobodanNK SAŠK NapredakFK Igman Ilidža– : –
SlobodanSlobodanNK Vis Simm – BauNK Stupčanica Olovo– : –
SlobodanSlobodanNK MoševacNK Bosna Visoko– : –
20. KOLO
DATUMSATDOMAĆINGOSTREZ
SlobodanSlobodanFK Igman IlidžaNK Pobjeda Tešanjka– : –
SlobodanSlobodanNK KrivajaNK Azot– : –
SlobodanSlobodanNK Stupčanica OlovoNK Moševac– : –
SlobodanSlobodanNK Bosna VisokoNK Žepče– : –
SlobodanSlobodanNK UsoraNK SAŠK Napredak– : –
SlobodanSlobodanNK IlijašNK Vis Simm – Bau– : –
SlobodanSlobodanNK NatronFK Mošćanica– : –
SlobodanSlobodanFK Borac JelahFK Famos Hrasnica– : –
21. KOLO
DATUMSATDOMAĆINGOSTREZ
SlobodanSlobodanNK MoševacNK Ilijaš– : –
SlobodanSlobodanFK Famos HrasnicaNK Natron– : –
SlobodanSlobodanNK Pobjeda TešanjkaNK Usora– : –
SlobodanSlobodanNK AzotFK Igman Ilidža– : –
SlobodanSlobodanNK Vis Simm – BauNK Krivaja– : –
SlobodanSlobodanNK SAŠK NapredakFK Borac Jelah– : –
SlobodanSlobodanNK Stupčanica OlovoNK Bosna Visoko– : –
SlobodanSlobodanFK MošćanicaNK Žepče– : –
22. KOLO
DATUMSATDOMAĆINGOSTREZ
SlobodanSlobodanNK KrivajaNK Moševac– : –
SlobodanSlobodanFK Borac JelahNK Pobjeda Tešanjka– : –
SlobodanSlobodanNK UsoraNK Azot– : –
SlobodanSlobodanNK ŽepčeFK Famos Hrasnica– : –
SlobodanSlobodanNK IlijašNK Stupčanica Olovo– : –
SlobodanSlobodanNK NatronNK SAŠK Napredak– : –
SlobodanSlobodanFK Igman IlidžaNK Vis Simm – Bau– : –
SlobodanSlobodanNK Bosna VisokoFK Mošćanica– : –
23. KOLO
DATUMSATDOMAĆINGOSTREZ
SlobodanSlobodanNK Stupčanica OlovoNK Krivaja– : –
SlobodanSlobodanNK Vis Simm – BauNK Usora– : –
SlobodanSlobodanNK AzotFK Borac Jelah– : –
SlobodanSlobodanNK SAŠK NapredakNK Žepče– : –
SlobodanSlobodanFK Famos HrasnicaFK Mošćanica– : –
SlobodanSlobodanNK MoševacFK Igman Ilidža– : –
SlobodanSlobodanNK Pobjeda TešanjkaNK Natron– : –
SlobodanSlobodanNK IlijašNK Bosna Visoko– : –
24. KOLO
DATUMSATDOMAĆINGOSTREZ
SlobodanSlobodanNK UsoraNK Moševac– : –
SlobodanSlobodanFK Igman IlidžaNK Stupčanica Olovo– : –
SlobodanSlobodanNK Bosna VisokoFK Famos Hrasnica– : –
SlobodanSlobodanNK ŽepčeNK Pobjeda Tešanjka– : –
SlobodanSlobodanNK NatronNK Azot– : –
SlobodanSlobodanNK KrivajaNK Ilijaš– : –
SlobodanSlobodanFK MošćanicaNK SAŠK Napredak– : –
SlobodanSlobodanFK Borac JelahNK Vis Simm – Bau– : –
25. KOLO
DATUMSATDOMAĆINGOSTREZ
SlobodanSlobodanNK MoševacFK Borac Jelah– : –
SlobodanSlobodanNK Pobjeda TešanjkaFK Mošćanica– : –
SlobodanSlobodanNK KrivajaNK Bosna Visoko– : –
SlobodanSlobodanNK IlijašFK Igman Ilidža– : –
SlobodanSlobodanNK Stupčanica OlovoNK Usora– : –
SlobodanSlobodanNK AzotNK Žepče– : –
SlobodanSlobodanNK SAŠK NapredakFK Famos Hrasnica– : –
SlobodanSlobodanNK Vis Simm – BauNK Natron– : –
26. KOLO
DATUMSATDOMAĆINGOSTREZ
SlobodanSlobodanFK Igman IlidžaNK Krivaja– : –
SlobodanSlobodanNK UsoraNK Ilijaš– : –
SlobodanSlobodanNK Bosna VisokoNK SAŠK Napredak– : –
SlobodanSlobodanFK MošćanicaNK Azot– : –
SlobodanSlobodanFK Famos HrasnicaNK Pobjeda Tešanjka– : –
SlobodanSlobodanNK NatronNK Moševac– : –
SlobodanSlobodanNK ŽepčeNK Vis Simm – Bau– : –
SlobodanSlobodanFK Borac JelahNK Stupčanica Olovo– : –
27. KOLO
DATUMSATDOMAĆINGOSTREZ
SlobodanSlobodanNK AzotFK Famos Hrasnica– : –
SlobodanSlobodanNK Vis Simm – BauFK Mošćanica– : –
SlobodanSlobodanNK IlijašFK Borac Jelah– : –
SlobodanSlobodanNK Pobjeda TešanjkaNK SAŠK Napredak– : –
SlobodanSlobodanNK Stupčanica OlovoNK Natron– : –
SlobodanSlobodanNK MoševacNK Žepče– : –
SlobodanSlobodanNK KrivajaNK Usora– : –
SlobodanSlobodanFK Igman IlidžaNK Bosna Visoko– : –
28. KOLO
DATUMSATDOMAĆINGOSTREZ
SlobodanSlobodanNK ŽepčeNK Stupčanica Olovo– : –
SlobodanSlobodanNK NatronNK Ilijaš– : –
SlobodanSlobodanFK Famos HrasnicaNK Vis Simm – Bau– : –
SlobodanSlobodanFK Borac JelahNK Krivaja– : –
SlobodanSlobodanNK Bosna VisokoNK Pobjeda Tešanjka– : –
SlobodanSlobodanNK UsoraFK Igman Ilidža– : –
SlobodanSlobodanFK MošćanicaNK Moševac– : –
SlobodanSlobodanNK SAŠK NapredakNK Azot– : –
29. KOLO
DATUMSATDOMAĆINGOSTREZ
SlobodanSlobodanNK AzotNK Pobjeda Tešanjka– : –
SlobodanSlobodanNK MoševacFK Famos Hrasnica– : –
SlobodanSlobodanNK IlijašNK Žepče– : –
SlobodanSlobodanNK Vis Simm – BauNK SAŠK Napredak– : –
SlobodanSlobodanNK Stupčanica OlovoFK Mošćanica– : –
SlobodanSlobodanFK Igman IlidžaFK Borac Jelah– : –
SlobodanSlobodanNK KrivajaNK Natron– : –
SlobodanSlobodanNK UsoraNK Bosna Visoko– : –
30. KOLO
DATUMSATDOMAĆINGOSTREZ
SlobodanSlobodanNK SAŠK NapredakNK Moševac– : –
SlobodanSlobodanFK Borac JelahNK Usora– : –
SlobodanSlobodanNK Bosna VisokoNK Azot– : –
SlobodanSlobodanNK Pobjeda TešanjkaNK Vis Simm – Bau– : –
SlobodanSlobodanFK Famos HrasnicaNK Stupčanica Olovo– : –
SlobodanSlobodanFK MošćanicaNK Ilijaš– : –
SlobodanSlobodanNK NatronFK Igman Ilidža– : –
SlobodanSlobodanNK ŽepčeNK Krivaja– : –