Finale kuglaškog Kup-a FBiH: Međugorja pobjednik sa ukupno oborenih 3392 čunja

Finale Kup-a Federacije BiH odlukom Upravnog odbora Kuglaskog saveza Federacije BiH igrano je 06/07.12.2014 godine u Visokom.

U konačnom poredku Međugorje je prvoplasirani sa 3392 oborena čunja. Drugo mjesto je pripalo ekipi Slobode iz Tuzle sa 3338 oborenih čunjeva, treći je bio kakanjski Rudar sa 3237, a visočka Bosna je bila četvrta sa 3230 oborenih čunjeva. Nastupile su još i ekipe Zrinjskog iz Mostara sa 3191 i Bihać sa 3108 oborenih čunjeva. U finale Kupa na državnom nivou su se plasirale ekipe Međugorja i Slobode, koje će razigravati sa dva tima iz RS, a domaćin tog takmičenja će biti Banja Luka. Visoko je bilo dobar domaćin ovog takmičenja i konkurisat će i za organizaciju nekih narednih takmičenja u budućnosti.