US “20.juni 92“: Prvo kolo Federalne lige u streljaštvu

Jučer, 17.03.2019. godine se održalo Prvo kolo Federalne lige u streljaštvu serijskom vazdušnom puškom u Zenici. Na takmičenju je učestvovalo oko 15 različitih klubova, među kojima je učešće uzelo „US“20.juni“92“ Visoko. Atmosfera je bila na zavidnom nivou. Strijelci su bili veoma raspoloženi i družili se s ostalim takmičarima. Oko 200 takmičara se takmičilo u tri kategorije: KADETI, JUNIORI i SENIORI. US“20.juni“92“ je otputovalo sa dva prevozna sredstva: automobil i kombi – kojeg je obezbijedio naš cijenjeni sponzor Agencija“Trgo“.
Naših 14 strijelaca je provelo vrijeme boreći se za što bolje rezultate i trudeći se u svakom smislu, a oni su:
1.CIS Osmanbegović Džemal – instruktor
2. Omanović Edin – instruktor

3.Osmanbegović Elma

4.Bukić Adnan

5.Šubić Amir

6. Puščul Nedžma

7. Dragunić Ilham

8. Mušinbegović Amila

9.Halilović Aida

10. Duroski Šerif

11. Omanović Faris

12. Omanović Bakir

13. Kadrić Edin

14.Rajkić Alija

Ovom prilikom se zahvaljujemo na dobro organizovanom takmičenju i lijepom dočeku. Želimo vam svima mnogo uspjeha i sreće u nastavku. Drugo kolo Federalne lige će se održati 21.04.2019. godine u nedjelju, pa se vidimo ako Bog da.