Novi uspjeh TKD-kluba „Bosna“ Visoko na međunarodnom turniru u Karlovcu

Proteklog vikenda održan je međunarodni Taekwondo turnir „Karlovac Open 2014“, a na kome su nastupili i članovi najboljeg BiH kluba, TKD klub „Bosna“ Visoko. Niska sjajnih rezultata, medalja, pehara…nastavljena je i na ovom prestižnom međunarodnom turniru, a gdje su takmičari TKD „Bosna“ briljirali i oduševili prepuno gledalište. Trener ekipe, majstor taekwondoa, crni pojas – 4. dan Edin Kajević-Kaja, o novoj žetvi medalja ovog kluba kaže: „Naš klub nastupio je sa sedam takmičara i svi oni osvojili su medalje. Zadovoljan sam nastupom na ovom izuzetno jakom turniru, a gdje su osvojene četiri zlatne, jedna srebrena i dvije bronzane medalje. Sigurno da je ovo briljantan rezultat i čestitam svim takmičarima na zasluženim medaljama. Ovo je još jedan dokaz zašto je naš klub najbolji u državi, a ovo će nam biti dodatni stimulans i motiv da nastavimo sa još žešćim radom u budućem periodu treniranja i takmičenja.

 

Zlatne medalje osvojili su: Kerim Ahmedspahić, Mubina Klepo, Sajra Kajević, Adisa Mušinbegović.
Srebrenu medalju osvojio je Elhan Kazaz.
Bronzane medalje osvojili su: Kadir Ramović i Almina Mušinbegović.

TKD Bosna2TKD Bosna

Komentariši