Bosna četiri od četiri: “Nova pobjeda žuto-ljubičastih”

U okviru četvrtog kola Prve lige FBiH nogometaši Visočke Bosne ostvarili su novu pobjedu na domaćem terenu. U Visokom je savladana ekipa Zvijezde iz Gradačca sa rezultatom 2-0. U ne toliko zanimljivom prvom poluvremenu Bosna je držala terensku inicijativu i zaprijetila u par navrata. Tek u drugom poluvremenu kapitulirala je odbrana Zvijezde, danas đoker sa klupe Belmin Čehajić postigao je sjajan pogodak “makazicama” i doveo naš klub u vodstvo. Drugi gol je postigao Amar Čabaravdić iz jedanaesterca koji je dosuđen nakon što je u kaznenom prostoru oboren Denis Cana. Ovo je četvrta pobjeda našeg kluba u četiri odigrane utakmice, tako da će ekipa Bosne ostati na čelu tabele i poslije ovog kola. Visočki momci sjajnu atmosferu u ekipi krunišu pobjedama, nadamo se da će tako ostati i do kraja prvenstva i da čemo konačno ponovo u Visokom gledati Premijer ligu.