Bosna sutra protiv Mladosti DK

Naša ekipa sutra igra novu kontrolnu utakmicu, ovaj put protivnik je ekipa Mladost DK kojima će to biti ujedno i generalna proba pred nastavak takmičenja u BHT Premijer ligi. Prvobitno je planirano da se utakmica igra na MGM Areni, ali zbog radova na terenu, utakmica će se igrati na glavnom terenu Akademija FK Sarajevo sa početkom u 14:30, kako je utakmica zatvorenog karaktera istu će biti moguče pratiti putem naših izvještaja.

Pored toga, Bosna je sa završetkom prelaznog roka, zaključila i listu pojačanja. Iako se u medijima špekulisalo da u naše redove prelazi kapiten FK Rudar, Zlatan Gafurović, do realizacije tog transfera nije došlo. Nije tajna da je Gafurović bio na listi želja trenera Dedića, ali je ovaj igrač odlucio nastaviti karijeru u inostranstvu.

Prema informacijama iz stručnog štaba, generalna provjera naše ekipe bit će igrana u Goraždu protiv istoimenog protivnika a utakmica je zakazana za 25.02.2017 godine u 14:30 na stadionu u Goraždu.