Amina Hrvat i Edin Kajević na prijemu i uručenju plaketa za ostvarene vrhunske sportske rezultate u Vladi FBiH

Premijer Federacije BiH Nermin Nikšić i federalna ministrica kulture i sporta Sanja Vlaisavljević uručili su danas, u sjedištu Vlade Federacije BiH u Sarajevu, plakete za ostvarene vrhunske sportske rezultate u 2023 godini sportistima, sportskim udruženjima i trenerima.

Ceremonija je održana u organizaciji Federalnog ministarstva kulture i sporta.

Priznanje uz novčane nagrade dobio je 141 sportistkinja/sportista, 11 trenera/selektora i devet ekipnih prvaka.

Riječ je o prvom dijelu nagrada u ukupnom iznosu od 723 hiljade KM iz Budžeta FBiH za 2023. godinu, i to za postignute rezultate zaključno s krajem sedmog mjeseca ove godine.

Danas je održana i izvještajno/izborna skupština Taekowndo saveza ZE-DO kantona u Doboj Jugu te je na funkciju potpredsjednika izabran predsjednik našeg Taekwondo Kolektiva Bona Rudar Edin Kajević a za Predsjednika Saveza Emir Skopljak iz Zenice kojem čestitamo na izboru.

Idemo više, bolje i jače!

VAŠ TAEKWONDO KOLEKTIV BOSNA RUDAR!