NK Natron – NK Bosna 1:1

Uzbudljiva nogometna predstava odigrala se u Maglaju gdje su se sastali NK Natron Maglaj i NK Bosna Visoko. Rezultat je završen 1:1, a prvo poluvrijeme bilo je ispunjeno uzbuđenjem.

Seferovic je postigao fantastičan gol za NK Bosna, u prvom poluvremenu u 30.minuti.Natron stiže u 33.minuti do poravnanja . U drugom poluvrmenu 50. minuti, Mujić je imao sjajnu priliku, ali golman Natrona se istaknuo sjajnom obranom. Drugo poluvrijeme donijelo je niz uzbuđenja, s Bekanom koji je fantastično obranio tri šanse Natrona.

U 81. minuti, Buza je imao priliku donijeti novo vodstvo za naš tim, no nažalost, bio je neprecizan. Emin Seferović, je u 67. minuti doživio udarac u glavu. Srećom, ozljeda nije ozbiljne prirode.