TKD “Crni Labudovi”: Harun Abazović i Ady Huseinović osvojili svoje prve bodove

HARUN ABAZOVIĆ I ADY HUSEINOVIĆ OSVOJILI SVOJE PRVE BODOVE

U ranim jutarnjim satima u petak ekipa predvođena glavnim trenerom Raifom Ahmićem otputovala je u Niš na međunarodni turnir E klase “Asterix Open”.Boje našeg kluba branili su:Hamza i Harun Abazović, Samir Mujidagić i Ady Huseinović.Iako je ovo prvi turnir ove klase za naše fajtere oni su pružili dobre borbe i čak osvojili bodove, Ady Huseinović i Harun Abazović s pobjedama u prvim kolima su osvojili svoje prve bodove i pokazali da je pred njima svijetla budućnost.Nažalost sreće nisu imali Samir Mujidagić i Hamza Abazović te su izgubili svoje prve borbe.Mi možemo biti zadovoljni nastupom naših Labudova i u budućnosti ćemo češće nastupati na ovakvim turnirima i očekivati što bolje rezultate.Već naredni izazovi za naše fajtere su Otvoreni Kup BiH, Fojnica Open i Ulcinj Open te očekujemo što bolje rezultate i da sve prođe bez povreda.Također klupsko polaganje će se održati 4.6.2024.god i akoBogda očekujemo od naših članova da zadovolje znanjem i zasluženo dobiju svoje pojaseve.
Vaš Taekwondo klub “Crni Labudovi” Visoko