Važna pobjeda u Goraždu, a očekujemo nove bodove u subotu – Mirza Alimanović

U subotu, 19.03.2016. sa početkom u 15 sati na gradskom stadionu “Luke” Visoko, će naši nogometaši igrati protiv ekipe NK Novi Travnik, pa smo razgovarali sa Mirza Alimanovićem o narednoj utakmici.

“Ovom prilikom bih se prije svega zahvalio ekipi i navijačima Goražda zaista na fer i korektnom ponašanju kako prije, tako i nakon utakmice”, rekao je na početku Mirza Alimanović.
Mirza je za naš portal nkbosna.ba izjavio da su naši nogometaši odigrali u Goraždu hrabro i sve su nas pozitivno iznenadili sa ova tri gostujuća boda.
“Ovom prilikom pozivam sve simpatizere našeg kluba da dođu u subotu na gradski stadion Luke i podrže našu ekipu u veoma važnoj utakmici za naš tim, a naši nogometaši će sigurno ostaviti srce na terenu i obradovati nas sa nova 3 boda. Ova utakmica može donjeti puno toga našoj ekipi, ako pobjedimo, a mi iskreno vjerujemo u to, naša ekipa bi ostala u gornjem dijelu tabele”, rekao nam je na kraju razgovora Mirza Alimanović.

www.magazinplus.eu